Anna Mucha zaprezentowała kreację na Wigilię. W tle stylowa sypialnia z wielkim łóżkiem

Anna Mucha pokazała się w świątecznej kreacji na dwa tygodnie przed świętami. Jednak największe wrażenie robi samo wnętrze, w ktorym się zaprezentowała.

Anna Mucha jest aktorką bardzo aktywną w sieci, która co rusz publikuje nowe fotografie, zdradzając przy tym smaczki z codziennego życia. Tym razem pokazała nie tylko wystrzałową kreację, ale i wyjątkową sypialnię. Jesteśmy pod wrażeniem tych luksusów.

Zobacz wideo Anna Mucha apeluje: Protesty tak, wandalizm nie!

Zobacz także: Anna Mucha ma już dość. "Jestem już tak potwornie zmęczona tymi emocjami, tą walką". Wrzuciła zdjęcie topless

Anna Mucha pokazała sypialnię

Chyba nikt nie spodziewałby się, że pokój nocny Anny Muchy wygląda niczym z innej epoki. Eleganckie, klasyczne dodatki sprawiają wrażenie, jakbyśmy przenieśli się w czasie. Co więcej, jest bardzo elegancko i "jakby luksusowo".

Anna Mucha na samym środku pokoju ma ogromne łoże. Uwagę jednak zwracają klasyczne lampy, wysokie okna i zielone zasłony. Co więcej, w pokoju nie zabrakło miejsca na to, co kobiety lubią najbardziej, czyli toaletkę z kosmetykami i dodatkami, z pięknym i dużym lustrem.

Aktorka pokazując wnętrza domu, zaprezentowała też swoją świąteczną stylizację. W tym roku postawiła na sukienkę w kolorze butelkowej zieleni, która (przypadkiem?) współgrała z kolorystyką samego wnętrza. W sypialni również królują naturalne odcienie brązu.

Zielono mi... zielony to kolor nadziei, kolor ogrodnika i przyszłości. A Wy? Macie już wybrana kreacje na Wigilie, Sylwestra, na co dzień? - podpisała zdjęcie.
 

Nic dziwnego, że pod postem pojawiło się wiele komentarzy i komplementów.   

Sukienka rewelacja!
Zielony to zdecydowanie Twój kolor.
Taka zieleń butelkowa. Ślicznie Pani wygląda zresztą jak zawsze - komentują fani.

A wam, jak podoba się kreacja?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.