Kuba Wojewódzki na zdjęciu z Anną Muchą. "Tuż przed pierwszą wyprawą do Afryki". Fan: Chyba nie możesz zapomnieć

Kuba Wojewódzki opublikował w social mediach zdjęcie z Anną Muchą. Byli młodzi i zakochani. "Tuż przed pierwszą wyprawą jeepami do Afryki".

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha byli niegdyś jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Mimo że zakończyli relację dobrą dekadę temu, fani nadal wierzą w to, że kiedyś znów połączy ich coś więcej niż przyjaźń. Póki co muszą zadowalać się jedynie ich starymi fotkami, które Kuba "jednoosobowa subkultura" Wojewódzki publikuje w sieci. Tym razem pochwalił się ujęciem z byłą ukochaną przy jeepie.

Kuba Wojewódzki ma słabość do samochodówWojewódzki pokazał, czym kiedyś jeździł. " Autem które zmotoryzowało polską dresiarnię"

Zobacz wideo Anna Mucha apeluje: Protesty tak, wandalizm nie!

Kuba Wojewódzki na zdjęciu z Anną Muchą. Fani: Mucha nie siada

Jeszcze kilka miesięcy temu wiele mówiło się o powrocie Kuby Wojewódzkiego do Anny Muchy. Ta jednak swoje uczucia ulokowała w koledze po fachu, którego poznała już kilka lat temu na deskach teatru (aktualnie spotyka się z Jakubem Wonsem). Mimo to dziennikarz i aktorka nadal utrzymują ze sobą kontakt, a ich kolejne posty udowadniają, że można tę relację nazwać przyjacielską. W środę wieczorem Kuba opublikował zdjęcie ze swoją eks i wspomniał ich pierwszy wyjazd do Afryki.

Znalazłem dziś. Zdjęcie tuż przed pierwszą wyprawą jeepami do Afryki... Ja z prawej.

Przejdziemy obojętnie obok słów Kuby, który wyraźnie zaznaczył, którą z dwóch postaci ze zdjęcia jest on i zacytujemy jego fanów, którzy ekscytowali się nowym wpisem dziennikarza.

No "Mucha" nie siada.
Chyba nie możesz o niej zapomnieć.
True love (tłum. prawdziwa miłość) nie rdzewieje...
Panie Kubo, super para. Takie młodzieńcze związki chyba zostają na zawsze w pamięci i sercu.

Anna Mucha Jakub WonsRadosna Anna Mucha przechadza się ulicami Warszawy razem z partnerem

Myślcie, że ta dwójka jeszcze kiedyś do siebie wróci? W przypadku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego przyjaźń przerodziła się w coś więcej.

Więcej o: