Księżna Kate ma problem z niegrzecznym zachowaniem dzieci? Poprosiła ekspertów o pomoc

Kate Middleton uczestniczyła w panelu dyskusyjnym, w którym uchyliła rąbka tajemnicy na temat wychowania swoich dzieci. Żona księcia Williama poprosiła ekspertów o pomoc.

Księżna Kate i książę William uchodzą za wzorowe małżeństwo i powszechnie przedstawiani są przez media jako ulubieńcy Brytyjczyków. Para doczekała się trójki dzieci: księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louisa. Dwie pierwsze pociechy są bardzo żwawe i pełne energii, co wielokrotnie uchwycili fotoreporterzy na zdjęciach. Największe zainteresowanie budzą fotografie z oficjalnych uroczystości, podczas których rodzeństwo pozwala sobie na różnego rodzaju figle, a czasami ich długie i męczące publiczne wystąpienia kończą się płaczem.

Księżniczka Charlotte, księżna Kate na Trooping the Colours 2018Księżniczka Charlotte rozpłakała się. Księżna Kate zareagowała jak każda mama

Księżna Kate poprosiła ekspertów o pomoc w sprawie wychowania dzieci

Z powodu pandemii koronawirusa członkowie rodziny królewskiej część swoich obowiązków spełniają on-line. Księżna Kate niedawno wzięła udział w panelu, którego tematem były doświadczenia wczesnego dzieciństwa i ich wpływ na późniejszy rozwój. W rozmowie nie mogło zabraknąć wątków związanych z Georgem i Charlotte, którzy uczą się w elitarnej placówce Thomas's School w Battersea.

Zobacz wideo Księżna Kate poprowadziła wideokonferencję z rodzinami brytyjskich bohaterów wojennych

Księżną zapytano, jak radzi sobie z napadami złości i agresji u swoich dzieci. Żona księcia Williama odpowiedziała na pytanie bardzo szczerze, choć wypowiedź okrasiła szczyptą humoru:

Tak, to trudne. Sama też chciałbym zapytać ekspertów - przyznała Kate Middleton, która nie kryła rozbawienia.

Głos zabrała także zastępczyni kierownika programu Early Years w Centrum Anny Freud, Alice Haynes, matka dwójki dzieci:

Kiedy mój syn wpada w złość, staram się opisać słowami jego uczucia. Opowiadam synowi, jak może się teraz czuć.

Podczas internetowego panelu Kate Middleton opowiedziała także o swoim dzieciństwie. Przyznała, że uwielbiała spędzać czas na dworze, a aktywność fizyczna to wciąż jej ulubiona forma aktywności.

Jak widać nawet elitarna szkoła i wyspecjalizowane nianie nie są w stanie poskromić charakteru dzieci księżnej Kate i księcia Williama.

Więcej o: