Klaudia El Dursi pokazała zdjęcie ze starszym synem. "Wyglądasz jak jego siostra, nie mama"

Klaudia El Dursi, znana z show "Hotel Paradise", podzieliła się zdjęciem w towarzystwie starszego syna Dawida. Fani są zachwyceni podobieństwem. Jak twierdzą, Klaudia wygląda jak siostra dziesięciolatka.

Klaudia El Dursi, znana z "Top Model" oraz "Hotel Paradise", jest szczęśliwą mamą dwóch synów - Dawida oraz Jasia. Dodajmy, że drugie dziecko ma ze swoim obecnym partnerem, z którym jest już od kilku lat. Modelka wielokrotnie pokazała, że potrafi łączyć prężnie rozwijającą się karierę z macierzyństwem i doskonale wie, jak ważna jest rodzina. 

Zobacz wideo Klaudia El Dursi pozwala dzieciom oglądać „Hotel Paradise”?

Prowadząca show "Hotel Paradise" jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją wielu fanów. I choć na instagramowym profilu modelki przeważają fotografie w wersji solo, zdarzają się też i takie w towarzystwie najbliższych. Niedawno Klaudia El Dursi podzieliła się serią zdjęć z synem. 

Klaudia El DursiKlaudia El Dursi przeprasza za reklamę płaszcza w poście o wyroku TK

Klaudia El Dursi na zdjęciu z synem. Uderzające podobieństwo

El Dursi opublikowała na Instagramie serię zdjęć, do których zapozowała w towarzystwie starszego syna. Zarówno dziesięcioletni Dawid, jak i jego mama, wyglądają na szczęśliwych. Trzeba przyznać, że oboje są do siebie bardzo podobni, a Klaudia wygląda tak, że można by pomyśleć, że na zdjęciu znajduje się siostra z bratem, a nie matka z synem. Jak wynika z opisu, El Dursi ma z Dawidem przyjacielską relację, co z resztą widać na pierwszy rzut oka.

 Kumple - podpisała zdjęcie modelka.
 

Internauci nie szczędzili pozytywnych komentarzy. 

Szczerze to wyglądasz jak jego siostra, nie mama.
Patrząc na to zdjęcie nie "widzę" mamy i syna, tylko dwójkę najlepszych przyjaciół.
Pani wygląda jak nastolatka! Chyba najładniejsza Polka - pisali obserwatorzy. 

Przypomnijmy, że między Dawidem, a jego młodszym bratem Jasiem jest pięć lat różnicy. Dawid ma dziesięć lat, a Jaś pięć.