"Rolnik szuka żony". Magda znalazła miłość, a zdania internautów są podzielone. "Nie wierzę w tak szybkie spotkanie"

"Rolnik szuka żony". Magda po długich poszukiwaniach znalazła drugą połówkę, jednak nie wszyscy widzowie wierzą w jej nagły przypływ uczuć do Kuby. W internecie wybuchła burza komentarzy.

"Rolnik szuka żony" to program, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Jedna z uczestniczek siódmej edycji, Magda, niestety nie znalazła wśród kandydatów mężczyzny, na widok którego jej serce zabiło mocniej. Rolniczka nie dała jednak za wygraną i w końcu dopięła swego.

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Magda odnalazła miłość poza programem. "Czuję, że to jest ten"

Uczestniczka postanowiła kolejny raz przejrzeć 400 listów, które dostała od kandydatów. jednak żaden z mężczyzn nie wpadł jej w oko. Rolniczka jednak w końcu przełamała się i zaprosiła na kawę jednego z nich. Odważny krok okazał się strzałem w dziesiątkę. Wybrankiem Magdy jest 28-letni Kuba, o którym opowiedziała w rozmowie z Martą Manowską:

Pojawił się ktoś (...) i tak jak mówiliśmy, w tych listach był ten jeden jedyny. Stało się dobrze, motylki się wydarzyły w brzuszku. To były zaledwie trzy dni ochłonięcia po tym wszystkim i wśród tych wszystkich listów jest ten jeden.

"Rolnik szuka żony". Internauci krytykują Magdę. W jej stronę padły mocne zarzuty

Internautów jednak nie przekonał nagły obrót sprawy. Niektórzy nie wierzą, że Magdzie udało się tak szybko zakochać:

No już? To ten? I żaden inny? Pani taka wymagająca, a tu tak szybko.
Oburzyła się jak jeden dał jej całusa w policzek, a już w kolejnym odcinku będzie się całować z nowym Kubusiem.
Nie wierzę w tak szybkie spotkanie po odprawieniu chłopaków, a tym bardziej w natychmiastowe głębsze uczucie.
Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Sara świętuje zaręczyny

Przypomnijmy, że Kuba również prowadzi własne gospodarstwo i podobno chciałby, aby Magda się do niego wprowadziła. Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" jest zachwycona pomysłem:

Czuję na razie, że to jest ten, bo wszystko się zgadza i wszystko w nim jest takie jak powinno być i chyba to jest ten, którego szukałam. Myślę, że będzie taka możliwość, żebym ja tam poszła, bo on też ma gospodarstwo i będę mogła się zajmować tym, co kocham.

Dawid 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Dawid nie może pozbierać się po odejściu Martyny. Jego rodzina jest oburzona. "To trochę bolesne"

A Wy zgadzacie się z opiniami internautów?