"Rolnik szuka żony". Maciek odwiedził rodzinny dom Ilony. Kobieta jest zdezorientowana. "Znajomość rozwija się powoli"

Kolejny odcinek "Rolnik szuka żony" za nami. Spragnieni miłości uczestnicy odwiedzili rodzinne domy drugich połówek. Ilona ma mieszanie uczucia co do relacji z rolnikiem.

29 listopada widzowie mogli oglądać dziesiąty odcinek siódmego sezonu "Rolnik szuka żony". Był on bardzo ciekawy, ponieważ poszukujący miłości rolnicy wybrali się do rodzinnych domów swoich drugich połówek. Wiele dziś mówi się o Maćku i Ilonie. Kobieta dała do zrozumienia, że nie jest pewna uczuć mężczyzny.

'Rolnik szuka żony'. Dawid i Józef są załamani"Rolnik szuka żony". Dawid i Józef są samotni i zrozpaczeni

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Sara świętuje zaręczyny

"Rolnik szuka żony". Maciek odwiedził rodzinny dom Ilony. Kobieta nie jest pewna jego uczuć?

Ilona bardzo ucieszyła się na przyjazd Maćka do jej rodzinnego domu. Kobieta przyznała, że rolnik nie jest jej obojętny, jednak jest zaniepokojona faktem, że ich znajomość rozwija się powoli.

Przez ten czas jak byłam u niego na gospodarstwie, to na pewno go polubiłam, ale nie wiem, bo znajomość nasza rozwija się bardzo powoli i nie wiem, co o tym myśleć. Nie daje mi sygnałów, że mu zależy, może też nie chce tego jakoś przyspieszać, albo też nie czuje zbyt wiele do mnie, bo nie było czasu, aby coś się zrodziło i to tak wygląda - stwierdziła. 
Na razie to rodzaj zauroczenia, zobaczymy co będzie dalej - przyznał z kolei Maciej.

Ilona dodała także, że podczas dwutygodniowej rozłąki z Maćkiem, ten zadzwonił do niej tylko raz. Do akcji wkroczyła więc mama kobiety, która wprost spytała, jaki stosunek do tej relacji ma rolnik.

Nie wiem, czy Ty jesteś nią zainteresowany, czy to tylko tak i minie? - zapytała mama.
Gdybym nie był zainteresowany Ilonką i nie chciał jej poznać, to nie zawracałbym Państwu głowy - odparł Maciek.

Mimo delikatnych zgrzytów między tą dwójką, dzień u przyszłych teściów okazał się bardzo przyjemny. Ilona poinformowała, że jej rodzina bardzo ciepło przyjęła Maćka.

Czuję się przy nim dobrze i bezpiecznie. Oby tak dalej. (...) Dzisiejszy dzień zaliczam do udanych i jest to krok do przodu w naszej relacji - stwierdziła optymistycznie.

'Rolnik szuka żony'. Józef dostał kosza"Rolnik szuka żony". Józef dostał kosza, a Maciek szansę na miłość

Przed nami jeszcze dwa odcinki 7. sezonu "Rolnik szuka żony". Już niedługo dowiemy się, jak potoczą się losy uczestników i ich drugich połówek. W sieci krążą jednak plotki, że relacja Maćka i Ilony nie przetrwała próby czasu - mężczyzna miał wzbudzić zainteresowanie w niejakiej dziennikarce TVP, Izabeli.