Jennifer Lawrence jest zdruzgotana. Spłonęła jej rodzinna farma. "Słowa nie mogą oddać bólu, w którym teraz jesteśmy"

Jennifer Lawrence kilka dni temu przeżyła dramat. Rodzinna farma aktorki spłonęła. Zostały jedynie zgliszcza. Do tej pory nie udało się ustalić przyczyny pożaru.

Jennifer Lawrence przeżywa trudne chwile. 27 listopada jej rodzinny dom stanął w płomieniach. Chodzi dokładniej o Farma Camp Hi Ho w Kentucky w USA, gdzie aktorka spędziła całe swoje dzieciństwo. Od dłuższego czasu farma była prowadzona przez jej brata i służyła jako miejsce wypoczynkowe dla dzieci, które przyjeżdżały na wakacyjne obozy. 

Spłonął dom rodzinny Jennifer Lawrence

O sprawie poinformował portal WLKY News. Farma zaczęła płonąć w piątek 27 listopada. Na miejscu szybko zjawiło się sześć wozów gaśniczych oraz 30 strażaków. Niestety, nawet tak szybka akcja ratunkowa nie zdołała zatrzymać odpowiednio szybko szalejącego żywiołu. Rodzinna Jennifer Lawrence również odniosła się do sprawy i wydała oficjalnie oświadczenie na Instagramie.

Z bólem serca musimy potwierdzić, że straciliśmy wczoraj naszą stodołę w ogromnym pożarze. Na szczęście nikomu się nic nie stało, ale wciąż jesteśmy w żałobie po wielu latach ciężkiej pracy i stracie miejsca, w którym stworzyliśmy wiele wspaniałych wspomnień. Słowa nie mogą oddać bólu, w którym teraz jesteśmy, ale dziękujemy bardzo straży pożarnej z Simpsonville i innym ochotnikom, którzy odpowiedzieli na nasze wezwanie. Jesteście prawdziwymi bohaterami- czytamy w oświadczeniu.

Rodzina Jennifer Lawrence podziękowała również sąsiadom, a także zapowiedziała, że planuje odbudowę miejsca, aby już w przyszłym roku dzieci mogły ponownie przyjechać na obozy.

Jesteśmy też wdzięczni wszystkim sąsiadom, którzy postanowili nam pomóc. Wasza miłość i wsparcie są dla nas bardzo ważne. Wiemy, że Camp Hi-Ho jest wyjątkowym miejscem dla wielu i planujemy odbudowę i naprawę, abyśmy mogli ruszyć naprzód z bezpiecznym i radosnym obozem tego lata - zapowiadają.
 

Dla Jennifer Lawrence z pewnością ostanie dni były trudne. 

Zobacz wideo Warszawa. Pożar w parkingu podziemnym na Woli. Spłonęło kilka aut
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.