Katarzyna Zielińska wyznała, że pokonała COVID. Apeluje do ozdrowieńców. "W naszych żyłach płynie lek"

Katarzyna Zielińska przyznała na Instagramie, że chorowała na COVID-19. Aktorka zamierza oddać osocze i apeluje do innych, aby zrobili to samo.

Koronawirus nie odpuszcza i z każdym kolejnym dniem odnotowywane są kolejne kilkutysięczne przypadki nowych zakażonych osób. Coraz chętniej na temat COVID-u wypowiadają się gwiazdy, które chorobę mają już za sobą. Należy do niech chociażby Katarzyna Zielińska, która zdecydowała się zaapelować do swoich obserwatorów. 

Katarzyna Zielińska pokonała COVID. Teraz apeluje do innych

Mało kto wiedział, że Katarzyna Zielińska była zakażona koronawirusem. Dopiero teraz aktorka postanowiła podzielić się tą informacją ze światem i to nie przypadkowo. Na szczęście udało jej się pokonać koronawirusa, dzięki czemu teraz sama może pomóc tym najbardziej potrzebującym, czyli oddać osocze.

Ja już pokonałam COVID-19. Teraz pragnę pomóc innym. Solidarnie, mamy wielką siłę. Wykorzystajmy ją w walce z epidemią. Jako aktorka, ale przede wszystkim jako matka, żona i córka apeluję, by ozdrowieńcy zgłaszali się do pobliskiego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. W naszych żyłach płynie lek. Osocze ozdrowieńców zawiera przeciwciała, które są skutecznym i bezpiecznym sposobem leczenia chorych na COVID-19. Podarujmy zdrowie, oddajmy osocze- czytamy na jej Instagramie.
 

Oczywiście przyłączamy się do apelu aktorki! Więcej na temat zasad pobierania osocza od ozdrowieńców COVID-19 / SARS-CoV-2 przeczytacie, klikając TUTAJ.

Osocze zamierzają oddać także Anna Kalczyńska oraz Ewa Kasprzyk, które w rozmowie z Plotkiem opowiedziały o przebiegu choroby.

ZOBACZ TEŻ: Zielińska podzieliła się intymnym ujęciem w ciąży. Po raz pierwszy wyznała: "Nie spałam. Płakałam, czekając na dobre wieści"

Zobacz wideo Katarzyna Zielińska przygotowuje się do Świąt Bożego Narodzenia
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.