Wnętrza mieszkania Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej w znanym magazynie. Pokazała kuchnię oraz salon. "Nasz bałagan"

W najnowszym wydaniu magazynu "Kukbuk" możemy obejrzeć zdjęcia wprost z mieszkania Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej. Aktorka tym wyróżnieniem pochwaliła się na Instagramie.

Anna Czartoryska-Niemczycka należy do grona tych gwiazd, które bardzo starannie dzielą się prywatnym życiem z mediami. Aktorka jest aktywną użytkowniczką Instagrama, jednak rzadko pokazuje obserwatorom zwykłą codzienność. Zdarzają się jednak wyjątkowe sytuacje. I tak mogliśmy razem z Anną świętować urodziny jej syna Ksawerego czy podejrzeć romantyczne zdjęcie z mężem. Ostatnio Czartoryską-Niemczycką spotkało bardzo miłe wyróżnienie, którym postanowiła podzielić się ze swoimi fanami.

Gosia Rozenek i Radek MajdanRodzina Majdanów biesiaduje w jadalni. Internauci zachwycają się stołem

Zobacz wideo Swoje mieszkanie urządza teraz Julia Wieniawa

Wnętrza mieszkania Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej w znanym magazynie. Pokazała kuchnię i salon

Anna Czartoryska-Niemczycka zdradziła, że wnętrza jej mieszkania zostały sfotografowane i opublikowane w najnowszym wydaniu magazynu "Kukbuk". Za pośrednictwem InstaStories pokazała swoim obserwatorom małą zapowiedź tego, co mogą znaleźć w kulturalno-kulinarnym dwumiesięczniku.

Na pierwszym zdjęciu widać stylową kuchnię. Kolorem dominującym w tym pomieszczeniu jest czerń, a na ścianie wisi zdjęcie Pabla Picassa. Na fotografii jest również sama Czartoryska-Niemczycka, pozująca w letniej sukience w paski.

Księżna KateKsiężna Kate znowu zachwyciła. Na nowym nagraniu jest bardzo opalona

Na kolejnej stronie widzimy już przestronny salon. Na licznych półkach można dostrzec mnóstwo książek, płyt, zabawek i pamiątek. Uwagę zwraca również ogromny klosz oraz piękny kolor ściany.

Nasza kuchnia i nasz bałagan - podpisała krótko zdjęcia.

Mieszkanie Anny Czartoryskiej-NiemczyckiejMieszkanie Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej instagram/annaczartoryska_niemczycka

Podobają się wam wnętrza mieszkania Czartoryskiej-Niemczyckiej? Więcej zdjęć można znaleźć na jej Instagramie. Jej garderoba to chyba najpiękniejsze pomieszczenie ze wszystkich!