Anna Czartoryska przytula się do męża. "Uwielbiam was za naturalność". Bawili się na weselu popularnej aktorki

Anna Czartoryska dodała na Instagramie zdjęcie z mężem. Rzadko pokazuje go na swoim profilu, jednak teraz miała wyjątkową okazję. Byli gośćmi na ślubie innej aktorki, z którą współpracowała ostatnio w teatrze.

Anna Czartoryska to jedna z bardziej skromnych gwiazd w polskim show-biznesie. Aktorka (choć sama posiada ogromny majątek, a w 2013 roku poślubiła milionera Michała Niemczyckiego) nie chwali się luksusami i pokazuje na Instagramie "normalne" życie, jakie prowadzą. Rzadko udostępnia zdjęcia z ukochanym, ale teraz zrobiła wyjątek.

Zobacz wideo Oni przechytrzyli media

Anna Czartoryska z mężem

Anna i Michał bawili się na weselu aktorki Katarzyny Ptasińskiej, znanej z "Na Wspólnej" oraz z teatru. Niedawno obie grały w jednej sztuce, wystawianej na deskach warszawskiego Capitolu. Na zdjęciu, jakie dodała Czartoryska, pozuje z mężem na tle wielkiego napisu "Miłość", który służył za dekorację podczas przyjęcia. Ania wyglądała bardzo skromnie - miała rozpuszczone włosy oraz delikatny makijaż. Nie widać jednak, jaką kreację wybrała. Za to Michał założył elegancki garnitur i jasną koszulę.

Love is in the air... #achcotobyłzaślub - napisała.
 

Internauci zostawili wiele komplementów pod ich adresem. Chwalą ich przede wszystkim za to, że się nie wynoszą i nie gwiazdorzą:

Piękni jesteście.
Uwielbiam Was za naturalność.
Piękna z Was para. Uśmiechnięta i szczęśliwa - piszą.

Jak wspomnieliśmy, pobrali się siedem lat temu. 1 kwietnia 2013 roku wzięli sekretny ślub. Niedawno świętowali rocznicę, a aktorka z tej okazji zamieściła fotkę z niekonwencjonalnego świętowania. Przy okazji w pięknych słowach wyznała mu miłość. Mają troje dzieci: Ksawerego, Janinę oraz Antoniego. Niedawno wystąpili razem w teledysku do piosenki Czartoryskiej. Scenerią był hotel w Juracie, w którym spędzali ostatnie tygodnie.

Więcej o: