Anna Czartoryska-Niemczycka uczciła urodziny synka. "Sto lat Antoś". Jest i zdjęcie "małego odkrywcy"

Anna Czartoryska-Niemczycka nie należy do osób, które chętnie dzielą się swoją prywatnością. Tym razem aktorka pochwaliła się jednak zdjęciem swojego syna, który właśnie skończył roczek.

Anna Czartoryska-Niemczycka to znana polska aktorka i piosenkarka. Choć aktualnie rzadziej pojawia się na ekranach, swoją karierę rozwija na deskach teatru. 

Prywatnie Anna Czartoryska-Niemczycka jest nie tylko potomkinią dawnego rodu książęcego, ale też żoną polskiego miliardera, Michała Niemczyckiego, z którym tworzy zgrany związek od 2012 roku.

Syn Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej właśnie skończył roczek

Choć aktorka pilnuje swojej prywatności i niechętnie dzieli się zdjęciami pociech w mediach społecznościowych, czasem zdarza jej się uchylić rąbka tajemnicy. Tym razem pokazała syna - Antoniego, który właśnie skończył roczek, na uroczej fotografii prosto z plaży. Anna Czartoryska-Niemczycka uwielbia polskie morze. To właśnie stamtąd najczęściej pochodzą zdjęcia na profilu aktorki.

 
Ten mały odkrywca kończy dziś rok! Sto lat, Antoś!

- napisała w poście Anna Czartoryska. Do życzeń w komentarzach dołączyły się między innymi Magdalena Lamparska i Agnieszka Sienkiewicz Gauer.

Trzeba przyznać, że pociechy Niemczyckich rosną jak na drożdżach. Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki mają oprócz Antoniego jeszcze dwójkę dzieci - sześcioletniego syna o imieniu Ksawery i czteroletnią córkę Janinę. Choć życie z wesołą gromadką wymaga poświęceń, para doskonale sobie radzi i do wielu spraw podchodzi z należytym dystansem, co często można dostrzec w postach Ani.

Zarówno Antosiowi, jak i całej rodzinie życzymy przede wszystkim zdrowia i oczywiście dużo radości!