Anna Czartoryska świętuje rocznicę ślubu. Mąż odmierza między nimi odległość. "Zachowujemy należyty dystans"

Anna Czartoryska już od siedmiu lat jest żoną Michała Niemczyckiego. Z tej okazji pochwaliła się fotką z dość niekonwencjonalnego świętowania.

Anna Czartoryska niechętnie upublicznia swoje życie prywatne w mediach, toteż każde jej rodzinne zdjęcie zamieszczone w mediach społecznościowych jest szeroko komentowane przez jej obserwatorów, a także media. Anna Czartoryska zasłynęła związkiem z Piotrem Adamczykiem, który nie przetrwał próby czasu i rozpadł się w 2011 roku. Aktorka nie była długo sama, bo niespełna rok od rozstania wzięła ślub z milionerem, Michałem Niemczyckim. Para doczekała się dwójki dzieci, a teraz właśnie świętuje swoją siódmą rocznicę ślubu. Z pewnością w tym roku świętowanie zapadnie im w pamięci na lata. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Czartoryska od miesiąca nie kupuje nowych ubrań. Kilka rzeczy dostała jednak w prezencie i poszła w nich z mężem na randkę. Wyglądała subtelnie i kobieco

Anna Czartoryska świętuje rocznicę ślubu w bezpiecznej odległości od męża

Ze względu na obecną sytuację panującą na świecie, wszyscy musimy zachować odpowiedni dystans od siebie. Anna Czartoryska doskonale przekonała się o tym podczas świętowania swojej siódmej rocznicy ślubu. W lekki sposób zażartowała, publikując jego zdjęcie na Instagramie, gdy ten odmierza odpowiednią odległość pomiędzy nimi.

W dniu 7. rocznicy ślubu Mąż sprawdza, czy zachowujemy należyty dystans. Michał na dobre i na złe, do tańca i do różańca, na co dzień i w kwarantannie. Tylko z Tobą - pisze pod rocznicowym postem aktorka.

Pod zdjęciem znalazło się mnóstwo komentarzy z życzeniami.

Dużo miłości i zdrowia.
Szczęścia i kolejnych pięknych lat.
Wszystkiego cudownego dla Was - czytamy pod postem.

Oczywiście Plotek przyłącza się do tych miłych słów. 

RG

Więcej o:
Komentarze (7)
Anna Czartoryska świętuje rocznicę ślubu. Mąż odmierza między nimi odległość. "Zachowujemy należyty dystans"
Zaloguj się
 • mg_0

  Oceniono 5 razy 5

  Żal mi jego byłych pracowników...

 • aliens

  Oceniono 2 razy 2

  To już wiemy z czego teraz głównie żyją celebryci.
  Odkąd szerzy się zaraza, to plotek ma pełne ręce roboty.

 • justas32

  Oceniono 6 razy 2

  Przestańcie więcej pisać o potomkach litewskich rodów które zniszczyły Polskę i doprowadziły do rozbiorów. Niemcy nie opisują w gazetach co tam słychać u rodziny Hitlera ...

 • prawdziwy_gonzo

  Oceniono 1 raz 1

  Słyszałem że zapomniał zabrać skarpetek z więzienia w USA.

 • pani_marcelina

  0

  Gratulację, moi rodzice też obchodzili rocznicę ślubu parę dni temu. W prezencie kupiłam im irobotae5 bo znalazłam w fajnej cenie na internecie. Nie mogłam im osobiście życzeń złożyć to zrobiłam to przez kamerkę a prezent zostawiłam przed drzwiami domu :P

 • jugger

  0

  Mają trójkę dzieci - chyba, że tylko dwa z Niemczyckim ??

 • a.k.traper

  0

  A ja z żoną w sobotę uczcimy 37 rocznicę pracą na działce, do przekopania obornik, przegrabienie trawnika i dosianie trawki, niedziela będzie prawdziwym relaksem dla obolałych mięśni.:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX