Czartoryska i Niemczycki wzięli ślub po kryjomu, bo...

Najgorętsza para tego sezonu pobrała się w tajemnicy.
Czartoryska wzięła potajemnie ślub Aktorka wyszła za Michała Niemczyckiego z dala od zgiełku medialnego. Anna Czartoryska zaskoczyła wszystkich, kiedy wzięła potajemny ślub z biznesmenem, Michałem Niemczyckim. Para pobrała się w prima aprilis, czyli 1 kwietnia. Anna Czartoryska, od kilku dni nazywająca się już Anna Czartoryska-Niemczycka, zaskoczyła wszystkich, kiedy wzięła potajemny ślub z biznesmenem, Michałem Niemczyckim. Para pobrała się z dala od zgiełku medialnego w prima aprilis, czyli 1 kwietnia. Dlaczego tak bardzo starali się, by ich ślub był zawarty niemal po kryjomu? - Anna Czartoryska i Michał Niemczycki bardzo strzegą swoich prywatnych spraw. Zależy im na tym, aby jak najmniej informacji o ich życiu osobistym pojawiło się w mediach. Chcą je zostawić dla siebie - wyjaśnia w rozmowie z Plotek.pl menadżer Czartoryskiej, Paweł Bieńkowski. Ślub aktorki i biznesmena odbył się w bardzo kameralnym gronie: - Na ślubie byli tylko i wyłącznie najbliższa rodzina i znajomi. Uroczystość odbyła się w Polsce - donosi nasze źródło. Para na ten najważniejszy dla siebie dzień wybrała symboliczną datę: 1 kwietnia, czyli prima aprilis, który w tym roku przypadał także na Poniedziałek Wielkanocny. W ten sposób z pewnością zrobili sobie żart z paparazzi, którzy nie przybyli na ich ślub, bo zwyczajnie o nim nie wiedzieli. Jednak dla nich ta data wcale nie jest żartem: - Mimo że ślub odbył się 1 kwietnia, to absolutnie poważnie do niego podchodzą - zapewnia nas menadżer. To nie pierwsza medialna para, która zdecydowała się na potajemne pobranie się. Ślub w najgłębszej tajemnicy wzięli w 2007 roku Hanna i Tomasz Lisowie, którzy pobrali się w Rzymie. O ślubie Natalie Portman z choreografem Benjaminem Millepiedem w 2012 też wszyscy dowiedzieli się po fakcie. Jedno jest pewne: wesele Czartoryskich odbędzie się w czerwcu, jest więc szansa, że może do tego czasu uda uchylić się choćby rąbka tajemnicy.

Anna Czartoryska, od kilku dni nazywająca się już Anna Czartoryska-Niemczycka zaskoczyła wszystkich, kiedy wzięła potajemny ślub z biznesmenem, Michałem Niemczyckim. Para pobrała się z dala od zgiełku medialnego w prima aprilis, czyli 1 kwietnia. Dlaczego tak bardzo starali się, by ich ślub był zawarty niemal po kryjomu?

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki bardzo strzegą  swoich prywatnych spraw. Zależy im na tym, aby jak najmniej informacji o ich życiu osobistym pojawiło się w mediach. Chcą je zostawić dla siebie - wyjaśnia w rozmowie z Plotek.pl menadżer Czartoryskiej, Paweł Bieńkowski.

Anna Czartoryska, Michał Niemczycki WBF

Ślub aktorki i biznesmena odbył się w bardzo kameralnym gronie:

Na ślubie byli tylko i wyłącznie najbliższa rodzina i znajomi. Uroczystość odbyła się w Polsce - donosi nasze źródło.

Para na ten najważniejszy dla siebie dzień wybrała symboliczną datę: 1 kwietnia czyli prima aprilis, który w tym roku przypadał także na Poniedziałek Wielkanocny.  W ten sposób z pewnością zrobili sobie żart z paparazzi, którzy nie przybyli na ich ślub, bo zwyczajnie o nim nie wiedzieli. Jednak dla nich ta data wcale nie jest żartem:

Mimo że ślub odbył się 1 kwietnia to absolutnie poważnie do niego podchodzą - zapewnia nas menadżer.

anna czartoryska, ślub, ania czartorycka, niemczycka, niemczycki KAPIF

Stylizacjami Anny Czartoryskiej zajmuje się partnerka Borysa Szyca, Zofia Ślotała. Jakiś czas temu pojawiła się nawet plotka, że stylistka przygotuje także suknię ślubną panny młodej. Nie udało nam się dowiedzieć od jakiego projektantka księżna miała kreację, ale tym razem najwyraźniej stylistka nie maczała w niej palców:

Stroju na ślub prawdopodobnie nie przygotowała Zofia Ślotała - donosi nasz informator.

Potomkini arystokratycznego rodu ogromne zainteresowanie mediów swoim ślubem  traktowała z przymrużeniem oka i z humorem.

Jak wybierałam narzeczonego, to pomyślałam sobie... O, to jest ten chłopak, który zagwarantuje mi lepszy ślub niż miała Ola Kwaśniewska - wyznała Ania zaskoczonemu reporterowi "Studia Weekend", Marcinowi Cejrowskiemu.

Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał Niemczycki Kapif

Musimy przyznać, że do ostatniej chwili Czartoryskiej udało się wodzić za nos media i nie ujawniała terminu ślubu. W wywiadzie, który był pokazany w ostatnią niedzielę, nawet nie drgnęła jej powieka, kiedy Agnieszka Szulim pytała ją o datę ślubu:

A ślub, kiedy w czerwcu? - zapytała.
Niedługo, no - odpowiedziała Czartoryska w "Na językach".

anna czartoryska, michał niemczycki Kapif

Aktorka zapewniła też, że raczej nie obejrzymy relacji z jej ślubu w gazetach:

Raczej tego nie planujemy, czym innym jest życie zawodowe, czym innym jest życie domowe. Ten ślub jest dla nas ważny jest bardzo intymną rzeczą. Nie jestem gotowa, żeby o nim opowiadać i żeby z tego robić sposób na życie. Cieszę, się, że moje życie prywatne jest mega udane, ale na swoje życie zawodowe mam inny pomysł - wyjaśniła w "Na językach".

To nie pierwsza medialna para, która zdecydowała się na potajemny pobranie się. Ślub w najgłębszej tajemnicy wzięli w 2007 roku Hanna i Tomasz Lisowie, którzy pobrali się w Rzymie. O ślubie Natalie Portman z choreografem Benjaminem Millepiedem w 2012 też wszyscy dowiedzieli się po fakcie. Jedno jest pewne: wesele Czartoryskich odbędzie się w czerwcu, jest więc szansa, że może do tego czasu uda uchylić się choćby rąbka tajemnicy.

Vic

Więcej o: