Anna Czartoryska od miesiąca nie kupuje nowych ubrań. Kilka rzeczy dostała jednak w prezencie i poszła w nich z mężem na randkę. Wyglądała subtelnie i kobieco

Anna Czartoryska skrupulatnie realizuje swoje noworoczne postanowienia i od stycznia nie kupiła jeszcze żadnych ubrań. Ostatnio aktorka miała urodziny, a jako prezent dostała sukienkę! W nowej stylizacji wybrała się z mężem na randkę. Wyglądała obłędnie!

Anna Czartoryska, polska aktorka i piosenkarka, jest jedną z wielu gwiazd, którym na sercu leży dobro planety, a przynajmniej o tym świadczyć mogą noworoczne postanowienia aktorki. Anna Czartoryska zadecydowała bowiem, że ograniczy kupowanie nowych ubrań.

Anna Czartoryska zrezygnowała z kupowania nowych ubrań

Anna Czartoryska wyjawiła swoim instagramowym fanom, że już od ponad miesiąca nie kupiła sobie żadnego nowego ubrania. Wyjątkiem okazały się urodziny aktorki, kiedy to dostała w prezencie kilka nowych rzeczy. Aktorka postanowiła skorzystać z okazji i w nowej stylizacji wybrać się z mężem na randkę.

Mija pierwszy miesiąc od kiedy postanowiłam nie kupować żadnych nowych ubrań. Poszło dosyć gładko:-) Przez cały styczeń udało mi się nie skusić na żadne promocje, przeceny i wyprzedaże.  Jednak na początku miesiąca miałam urodziny i dostałam kilka ubraniowych prezentów (od niewtajemniczonych;-). Dlatego dziś włożyłam wszystkie na sobotnią randkę z Mężem:-) (…) Poza tym wypisałam się z newsletterów, ograniczyłam ilość śledzonych marek modowych na Instagramie i skasowałam zakupowe aplikacje z telefonu. A jak Wasze noworoczne postanowienia? I jakie są Wasze sposoby na ograniczenie zakupów?
 

Fani komplementowali stylizację Anny Czartoryskiej, jednak to noworoczne postanowienie spotkało się z największą aprobatą obserwatorów. Część komentatorów podzieliła się nawet z własnymi doświadczeniami w tej kwestii:

Prezenty piękne, elegancja i wdzięk no i extra przesłanie
I ja zrobiłam podobnie:) zastanawiam się jak dałyśmy sobie wmówić, że potrzebny nam kolejny ciuch, w dodatku z poliestru:/
To jest również moje postanowienie na cały 2020 i przez cały styczeń nie wydałam ani 1zł. Wspaniałe uczucie. Okazuje się przy tym, że w szafie wszystko jednak jest
Tak trzymać, aby do świąt.

Pójdziecie w ślady Anny Czartoryskiej i ograniczycie kupowanie nowych ubrań? A może już to zrobiliście?

JP

Poznajcie królowe modowego recyklingu. Obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo
Więcej o: