Anna Czartoryska-Niemczycka świętuje 36. urodziny. Pokazała zdjęcia z czasu, gdy miała 18 lat. "Nic się Panie nie zmieniła"

Anna Czartoryska-Niemczycka skończyła 36 lat. Z tej okazji postanowiła pokazać zdjęcia sprzed 18 lat. Fani są zgodni, aktorka nic się nie zmieniła.

Anna Czartoryska-Niemczycka nie należy do gwiazd, które lubią chwalić się prywatnością. W sieci publikuje raczej posty na temat działalności zawodowej lub zdjęcia z dziećmi, których twarzy oczywiście nie widać. Często wrzuca jednak swoje fotografie. Do takich należy ta ostatnia, która jest wyjątkowa. Dlaczego? Aktorka pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcia sprzed prawie 20 lat. 

Anna Czartoryska-Niemczycka na zdjęciach z przeszłości

9 stycznia Anna skończyła 36 lat. Z tej okazji pochwaliła się fanom dwoma zdjęciami zrobionymi w przeszłości. Do pierwszego zapozowała w zielonej koszuli, trzymając włosy na czubku głowy. Drugie to typowo sesyjne, przedstawiające aktorkę w wersji buntowniczej nastolatki. 

Dziś moja druga 18-stka. Zdjęcia pochodzą z czasów tej pierwszej.
 

Fani nie tylko składali życzenia idolce, ale przede wszystkim chwalili, że minęło tak wiele lat, a ona wcale się nie zmieniła. 

Nic a nic się Pani nie zmieniła.
Piękna wczoraj, piękna dziś, wszystkiego co najwspanialsze.
Nigdy bym nie pomyślała, że to zdjęcie sprzed lat! Każdy widzi, że nic się nie zmieniłaś! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i dzieci!
Piękna i charakterna do dziś, jeszcze kilka takich dojrzałych osiemnastek!

My również dołączamy się do życzeń dla gwiazdy! Dużo zdrowia!

CW

Te gwiazdy przeszły na przestrzeni kilkunastu lat spore metamorfozy. 

Zobacz wideo