Księżna Diana na niepublikowanych wcześniej zdjęciach. Bikini, drink i prywatny jacht

Księżna Diana znów nie schodzi z nagłówków. Tym razem za sprawą serialu "The Crown" i jej niepublikowanych wcześniej zdjęć.

Do sieci trafiły niepublikowane wcześniej zdjęcia księżnej Diany. Fotografie pojawiły się na instagramowym profilu Giancarla Giammettiego - współzałożyciela marki Valentino. Projektant przyjaźnił się z księżną, a więc nie powinno nikogo dziwić, że jest w posiadaniu jej prywatnych zdjęć.

Zobacz wideo 5 nieznanych faktów z życia księżnej Diany

Księżna Diana na prywatnych zdjęciach

Na pierwszym zdjęciu widzimy opaloną księżną Dianę z mokrymi włosami, trzymającą drinka. Zrelaksowana Lady Di zapozowała w kolorowym bikini z nadrukiem i fioletowej koszuli zawiązanej w pasie. Fotografia została wykonana najprawdopodobniej na pokładzie prywatnego jachtu TMBlue One we wrześniu 1990 roku, dwa lata przed rozstaniem z księciem Karolem.

Księżna Diana, królowa Elżbieta IIKrólowa Elżbieta II miała już dość humorów księżnej Diany. Nadała jej niemiły pseudonim

Diana wypoczywała razem z księciem Kyrilem i Giancarlem Giammettim. Wakacyjny look uzupełniła parą okularów przeciwsłonecznych i delikatną złotą biżuterią, w tym bransoletką z łańcuszka i kolczykami w kształcie koła. W tle widać Stromboli, małą wyspę na Morzu Tyrreńskim u północnego wybrzeża Sycylii, na której znajduje się góra Stromboli, jeden z trzech aktywnych wulkanów we Włoszech.

 

Giancarlo udostępnił również inne zdjęcie, na którym widzimy księżną na oficjalnym przyjęciu. Nie wiadomo, kiedy zostało zrobione, ani co to za okazja. Diana, ubrana w szykowną białą marynarkę z bufiastymi rękawami i turkusową lamówką oraz dopasowaną spódnicę, uśmiechnęła się szeroko, witając się z Giancarlo Giammettim oraz Valentino Garavanim.

Karolina Domaradzka, sesja dla 'Vogue'a'Domaradzka skrytykowała sesję w "Vogue'u" inspirowaną księżną Dianą

To nie jest pierwszy raz, kiedy Giancarlo Giammetti publikuje w sieci nieznane dotąd zdjęcia księżnej Diany. We wrześniu opublikował fotografię wykonaną najprawdopodobniej podczas tego samego rejsu jachtem.