"The Crown". Serialowa Diana trafiła do szpitala przez jedną z "najtrudniejszych scen w serialu". "Byłam niedotleniona"

Emma Corrin, która wciela się w księżną Dianę w serialu "The Crown", ujawniła, że przez jedną ze scen trafiła do szpitala.

Po roku oczekiwania wreszcie możemy oglądać czwarty sezon "The Crown" na Netfliksie. Już teraz mówi się, że to najlepsza seria, bo pojawia się w niej zarówno księżna Diana, jak i Margaret Thatcher. W rolę Diany wciela się Emma Corrin, która właśnie ujawniła, że przez jedną ze scen trafiła do szpitala.

Milionerzy"Milionerzy". Pytanie za milion o manata azerbejdżańskiego

Zobacz wideo "The Crown" to najlepsza produkcja o rodzinie królewskiej? Na pewno jedna z droższych

Emma Corrin trafiła do szpitala przez jedną ze scen w "The Crown"

Nie jest tajemnicą, że Emma Corrin długo ćwiczyła, aby jak najlepiej oddać mowę ciała księżnej Diany i odegrać jej rolę po mistrzowsku. Wiadomo również, że nie bała się trudnych scen, w których pokazana jest choroba księżnej. Okazuje się jednak, że nie były one tak trudne, jak scena w basenie, która była kręcona w Hiszpanii.

Jestem astmatyczką i akurat chorowałam, miałam silny kaszel, a musiałam grać scenę w zimnym basenie z dziećmi, które wcielały się w Williama i Harry'ego - wyznała Emma Corrin w wywiadzie dla "Glamour".

Księżna Diana"The Crown". Aktorka, która wciela się w postać księżnej Diany, chciała pokazać jej walkę z bulimią

Aktorka nie ukrywa, że w basenie dosłownie walczyła o życie zarówno swoje, jak i aktora, który grał Harry'ego, bo okazało się, że pięciolatek nie potrafi pływać. Po zakończeniu zdjęć nie skończyły się jednak jej problemy. Corrin wciąż źle się czuła, więc przed powrotem do Wielkiej Brytanii udała się do szpitala po leki. Okazało się jednak, że jest niedotleniona.

Lekarz sprawdził moją wydolność tlenową i okazało się, że jestem niedotleniona, bo poziom tlenu w moim organizmie jest bardzo niski. Musiałam zostać w szpitalu - przyznała.

księżna Diana, książę Karol, Emma Corrin"The Crown". Emma Corrin, która wcieliła się w Dianę, zapozowała półnago

Co ciekawe, personel medyczny szybko odkrył kim jest i kogo ma zagrać w serialu "The Crown". Emma Corrin wspominała w wywiadzie, że proponowano jej zakrywanie twarzy torbą, by nikt inny nie był w stanie jej rozpoznać na szpitalnym korytarzu.

Więcej o: