Edyta Pazura w wersji niedzielnej. "Czaro stwierdził, że to wdzianko kręci go najbardziej". Fani pod wrażeniem wystroju kuchni

Edyta Pazura pochwaliła się internautom, jak leni się w niedzielę. Przyjemny dzień.

Edyta Pazura jest znana głównie z tego, że jest żoną popularnego aktora. Mimo to udało jej się zgromadzić wokół swojej osoby wiernych fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnego wpisu w social mediach. Celebrytka dzieli się macierzyńskimi poradami, publikuje zdjęcia z dziećmi, a czasami nawet prowadzi z obserwatorami dyskusję pod postami. W niedzielę pokazała, jak spędza leniwy dzień. Niepotrzebny był makijaż, ale kawa już tak.

Edyta PazuraEdyta Pazura ironicznie o życiu celebrytki: Przecież my nie chorujemy, nie pijemy wódki...

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności

Edyta Pazura pozuje w kuchni. Nie brakuje w niej jesiennych dodatków

Do najnowszego zdjęcia, jakie Edyta wrzuciła na Instagram, zapozowała w puszystym kombinezonie, pisząc, że ten element jej garderoby bardzo podoba się mężowi. Celebrytka popija kawę w jasnej kuchni, za którą stoi sofa, którą tuż po remoncie pomazały jej dzieci. Uwagę przykuwają też piękne ozdoby na siedziskiem. Bardzo pasują do aktualnej pory roku.

Księżna Kate, książę WilliamJak księżna Kate uwiodła Williama? "Miała opracowaną strategię". Specjalnie poszła na gorszą uczelnię

Sunday rules. Mój Czaro stwierdził, że to wdzianko kręci go najbardziej. Nie wiem, o co mu chodzi... Kawka, a do tego blog Just Keep Living. Dzisiaj wieczorem pierwszy podcast.
 

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komplementów pod adresem jego bohaterki.

Kręci go, bo jesteś taka fluffy przytulaśna.
Jest Pani bardzo atrakcyjną kobietą, co by Pani nie włożyła na siebie i tak będzie ogień!
Pani Edytko, jesteś sobą i taką Cię mężuś kocha, bez maski.

Fakt, Edyta nigdy nie miała problemu z tym, by publikować w sieci swoje zdjęcia bez makijażu. Celebrytka lubi pokazywać internautkom rzeczywistość taką, jaka jest. Lubicie przeglądać posty żony Czarka? My bardzo!