Małgorzata Rozenek zabrała swoją makijażystkę na plan filmu Vegi. Fanka: Bawi mnie to udawanie gwiazdy filmowej. Odpowiedziała

Małgorzata Rozenek pochwaliła się nagraniem z planu nowego filmu Patryka Vegi. Zabrała tam własną makijażystkę.

Małgorzata Rozenek najwyraźniej już nie boi się koronawirusa i wróciła do pracy. Tym razem gwiazdę możemy podziwiać na planie nowej produkcji Patryka Vegi, gdzie Perfekcyjna Pani Domu wciela się w niejaką Norę. Na Instagramie pochwaliła się krótkim nagraniem z planu, na którym widać, jak szykuje się do pracy i okazuje się, że może liczyć na specjalne przywileje.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pełnym czułości filmiku z synkiem Henrykiem

Małgorzata Rozenek zabrała własną makijażystkę na plan filmu

Gwiazda wrzuciła krótkie nagranie na Instagram, na którym możemy podziwiać, jak makijażystka przygotowuje ją do roli. Nie byłoby w tym oczywiście nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Małgorzatę Rozenek maluje Beata Milczarek, która niemal zawsze jej towarzyszy podczas sesji zdjęciowych czy nagrań do programów. Wygląda więc na to, że jak na prawdziwą gwiazdę przystało, Małgorzata Rozenek pojawiła się na planie z własną makijażystką. Niektórym fanom to się nie spodobało. Nie przypadło im również do gustu, że Małgorzata Rozenek będzie grać w filmie.

Tej pani już za dużo wszędzie, a teraz jeszcze będzie udawać aktorkę.
Bawi mnie coraz bardziej to udawanie wielkiej gwiazdy filmowej - komentowali internauci.

Na drugi komentarz Małgosia Rozenek postanowiła zareagować i dogryzła internautce.

Nie każdy może udawać artystkę-wokalistkę jak pani - napisała.
 

Nie od dziś wiadomo, że Małgorzata Rozenek nie da sobie w kaszę dmuchać i zawsze reaguje na złośliwe czy hejterskie komentarze. Jest jedną z niewielu gwiazd, które odpowiadają z dystansem i humorem. Czekacie na nowy film Vegi, by zobaczyć Małgorzatę na dużym ekranie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.