Małgorzata Rozenek na planie nowego filmu Patryka Vegi. Pokazała zakulisowe fotki. Jest białe futro i dres. Ostro!

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcia z planu najnowszego filmu Patryka Vegi. "Perfekcyjna" zagra u boku znanych koleżanek.

Małgorzata Rozenek już kilka miesięcy temu chwaliła się, że w najnowszym filmie Patryka Vegi zagra jedną z głównych ról. Niektórym ze znanych aktorek nie do końca się to spodobało. Małgorzata Kożuchowska, która debiut w filmach reżysera ma już za sobą, gorzko skomentowała udział niedoświadczonej koleżanki z branży. Rolę Rozenek skomentowała także Joanna Koroniewska. "Perfekcyjna" jednak nie bierze tych uwag do siebie i robi po prostu swoje. Ostatnio pochwaliła się zakulisowymi zdjęciami z planu i widać, że bawi się świetnie.

Zobacz wideo Pamiętacie sesję Rozenek z koniem?

Małgorzata Rozenek na planie nowego filmu Patryka Vegi

Żona Radosława Majdana pochwali się swoim talentem aktorskim w filmie "Miłość w czasach zarazy". Trzeba przyznać, że temat jest bardzo na czasie, a polski reżyser szybko wykorzystał jego potencjał. W "Onet Rano" zdradził, że fabuła będzie dotyczyć przede wszystkim samotności.

Będzie to film o epidemii samotności. O tym, że mając dostęp do wyzutego z uczuć seksu, jednocześnie mamy problem z budowaniem relacji, miłości z drugim człowiekiem. To film dziejący się w czasie pandemii.

Znając zamiłowanie reżysera do kontrowersyjnych dialogów, Rozenek z pewnością nie jeden raz pokaże pazur. Ostatnio pochwaliła się zdjęciami z planu i zaprezentowała jedną ze swoich stylizacji. "Perfekcyjna" miała na sobie długie, białe futro i czarną chustę na twarzy zamiast maseczki. Uwagę zwraca również jej fryzura.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek instagram/m_rozenek

Rozenek wykorzystywała przerwy na planie, aby odpocząć i przypomnieć sobie tekst do przyszłej sceny. Przyznała, że bardzo podoba się jej taka praca.

Atmosfera naprawdę bardzo miła, na tyle, że żałuję, że to są już ostatnie dni - mówiła przejęta.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek instagram/m_rozenek

Jesteście ciekawi debiutu Małgorzaty Rozenek?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.