Jill Biden włożyła kreację za ponad 20 tysięcy złotych. Sukienka natychmiast się wyprzedała

Jill Biden już niedługo oficjalnie ma zostać pierwszą damą USA. Podczas wieczoru wyborczego zachwyciła swoją stylizacją.

Joe Biden w drugiej połowie stycznia 2021 roku oficjalnie stanie się 46. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Wygrana kandydata Partii Demokratycznej wzbudziła wiele emocji wśród Amerykanów, którzy wyszli na ulice, aby świętować sukces Bidena, a także porażkę Trumpa. Jak przyznaje sam prezydent elekt, żona jest dla niego bardzo ważna i zawsze liczy się z jej zdaniem, także w sprawach politycznych. Nic więc dziwnego, że Jill była obecna podczas przemówienia męża. Jej kreacja zrobiła niemałą furorę. Czy Jill Biden będzie wyznaczała trendy w modzie?

ZOBACZ TEŻ: TVP i Niezależna szukają polskości u Joe Bidena. Był spokrewniony z Mieszkiem I i docenia dziedzictwo Lecha Kaczyńskiego?

Joe Biden, Agata DudaJoe Biden opublikował film z udziałem Agaty Dudy. Zachowanie pierwszej damy bardzo go rozbawiło

Jill Biden w sukience za ponad 20 tysięcy złotych 

Joe i Jill Biden to zgrane małżeństwo. W przeciwieństwie do Melanii i Donalda gołym okiem widać, że łączy ich prawdziwe uczucie. Jill Biden wspierała męża podczas całej kampanii wyborczej, więc nic dziwnego w tym, że podczas jego sobotniego przemówienia, które wygłaszał już jako prezydent elekt, również pojawiła się u jego boku. Fotoreporterzy tego wieczoru oszaleli na jej punkcie.

Naomi Biden, Joe BidenKim jest wnuczka Joe Bidena? Naomi Biden interesuje się polityką i jest aktywna w mediach społecznościowych

Przyszła pierwsza dama Stanów Zjednoczonych postawiła na czarną sukienkę w kwieciste wzory z domu mody Oscar de la Renta. Co ciekawe, zaledwie kilka godzin po jej wystąpieniu, kreacja została wyprzedana. To nie lada wyczyn, bo do najtańszych nie należała. Jej cena to 6 tys. dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje nam ponad 22 tys. złotych.

Joe Biden Jill BidenJoe Biden Jill Biden Agencja Gazeta

 

Warta swojej ceny?

Zobacz wideo Bronisław Komorowski o gratulacjach prezydenta Andrzeja Dudy

ZOBACZ TEŻ: Donald Trump po przegranej w wyborach może zarobić nawet 100 milionów dolarów. "Jest bombardowany propozycjami współpracy"