Joe Biden opublikował film z udziałem Agaty Dudy. Zachowanie pierwszej damy bardzo go rozbawiło

Joe Biden jeszcze podczas swojej kampanii wyborczej opublikował wideo pokazujące wpadki i pomyłki Donalda Trumpa. Na filmiku pojawiła się sama Agata Duda.

Joe Biden po ostatnich wyborach w Stanach Zjednoczonych stał się nowym prezydentem USA. Wygrana kandydata Partii Demokratycznej wzbudziła wiele emocji wśród Amerykanów, którzy wyszli na ulice największych miast, aby wyrazić swoje zadowolenie porażką Trumpa. Szczególnie, że walka między Bidenem a Trumpem od samego początku była bardzo zacięta. Teraz internauci odkopali dawne wideo, które na Twitterze opublikował Joe Biden, jeszcze podczas kampanii. Zostało wstawione w grudniu 2019 roku, a na nagraniu znalazła się polska pierwsza dama - Agata Duda.

Zobacz wideo Bronisław Komorowski o gratulacjach prezydenta Andrzeja Dudy

Joe Biden z pierwszą żoną i synamiJoe Biden w wypadku stracił żonę i córkę, jego syn umarł na raka mózgu

Joe Biden opublikował nagranie z Agata Dudą

Wideo, które pojawiło się na oficjalnym profilu Joe Bidena, w błyskawicznym tempie stało się hitem internetu. Obecny prezydent USA wyśmiewał z nim postawę Trumpa, który wiele razy był obiektem żartów ze strony innych światowych polityków. Na zamieszczonym wideo był także nagrany moment wizyty Trumpa w Polsce.

To właśnie wtedy Trump wyciągnął rękę do Agaty Dudy, która postanowiła najpierw przywitać się z jego żoną, Melanią Trump. Na filmiku wyraźnie widać, jak Trump stoi z dłonią, a Agata omija go, nie zwracając nawet na niego uwagi.

Całe wideo Joe Biden podpisał:

Świat śmieje się z prezydenta Trumpa. Oni widzą go takim, jakim jest naprawdę - niebezpiecznie niekompetentny i niezdolny do międzynarodowego przywództwa. Nie możemy dać mu kolejnych czterech lat na stanowisku przywódcy - czytamy.

A wy zgadzacie się z Bidenem?

My nie możemy doczekać się pierwszego spotkania Joe Bidena i Andrzeja Dudy.

Agata DudaAgata Duda pomaga kombatantom i pozuje do zdjęć. Pod postem burza. "Puste pudła też mogę nosić"