Kinga Rusin dodała mocny wpis z okazji Święta Niepodległości. "Patrząc na to, co pseudo patrioci wyrabiają"

Kinga Rusin jest ostatnio bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Tym razem dodała post z okazji 11 listopada.

Po tym jak Kinga Rusin zrezygnowała z pracy w Dzień Dobry TVN, zajęła się prowadzeniem własnej, dobrze prosperującej firmy. W sierpniu tego roku oficjalnie podziękowała wszystkim, którzy współpracowali z nią przez ostatnie kilkanaście lat.

Kinga Rusin w niepodległościowym wpisie

Duże zmiany w życiu Kingi spowodowały, że zaczęła ona bardziej udzielać się w social mediach. Jej konto na Instagramie obserwuje już blisko pół miliona osób. Dziennikarka umieszcza wiele wpisów z podróży po świecie i codziennego życia. Często porusza też tematy związane z pracą lub polityką. Tym razem dziennikarka zamieściła emocjonujący wpis na Instagramie odnoszący się do współczesnych oraz historycznych wydarzeń.

 

Kinga Rusin podkreśliła, jak ważne jest dla niej Święto Niepodległości. Wspomniała też, że w obliczu obecnych wydarzeń, postanowiła nie ryzykować wyjścia z domu. 

Patrząc na to, co pseudo patrioci wyrabiają na ulicach mojego miasta na pewno nie zaryzykowałabym teraz wyjścia z domu...

Wyraziła też swoje zaniepokojenie aktualną sytuacją w kraju oraz wsparcie dla kobiet w Polsce.

Musimy walczyć o należne nam prawo do samostanowienia czyli podejmowania samodzielnych decyzji dotyczących nas samych, naszych ciał i naszych dusz...

Podzielacie jej zdanie?

Zobacz wideo Monika Zamachowska o aferze z Kingą Rusin
Więcej o: