Magdalena Stępień pokazała romantyczną niespodziankę od Jakuba Rzeźniczaka. "Na każdym kroku mnie zaskakuje"

Ukochana Jakuba Rzeźniczaka pochwaliła się na Instagramie nietypową niespodzianką, jaką ten zostawił jej przed wyjściem z domu. Nie obyło się bez romantycznej dedykacji.

Życie uczuciowe Jakuba Rzeźniczaka jest pełne wzlotów i upadków. Piłkarz swego czasu słynął ze swojej słabości do kobiet, której ulega ponoć, nawet gdy jest zajęty. Szerokim echem obiło się w mediach jego rozstanie z Edytą Zając, ale była to dopiero cisza przed burzą, bowiem niedługo później wyszło na jaw, że piłkarz ma nieślubne dziecko. Kilka dni temu matka córki piłkarza ostro wypowiedziała się o ich wspólnych stosunkach, co doczekało się odpowiedzi samego zainteresowanego. 

Przypominamy: Mama córki Jakuba Rzeźniczaka ostro o relacji z piłkarzem: Mam już dość. Piłkarz odnosi się do zarzutów [PLOTEK EXCLUSIVE]

Mimo wszystko, w mediach społecznościowych sportowca mogliśmy oglądać sielskie życie, które obecnie prowadzi z byłą uczestniczką "Top Model", Magdaleną Stępień. Zakochani regularnie spijają sobie z dzióbków na Instagramie. Tak było i tym razem. 

Jakub Rzeźniczak i Magdalena StępieńJakub Rzeźniczak chwali się zdjęciami z partnerką, a fani drwią. Zareagował

Magdalena Stępień pochwaliła się niespodzianką od Rzeźniczaka 

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak wyjątkowo chętnie dzielą się swoimi uczuciami wobec siebie na Instagramie. Tym razem modelka pochwaliła się kartką, którą zostawił jej ukochany.

Na każdym kroku mnie zaskakuje - podpisała fotkę Stępień.

Edyta Zając, Jakub RzeźniczakTaniec z Gwiazdami. Edyta Zając pierwszy raz mówi o rozwodzie z Rzeźniczakiem

Na zdjęciu, które zamieściła, widzimy pocztówkę z wizerunkiem piłkarza, ozdobioną wyjątkową dedykacją. 

Kocham Cię, Madziu. Dla najcudowniejszej Madzi - Jej Kubuś - napisał piłkarz.

Jakub RzeźniczakJakub Rzeźniczak instagram.com@magdalena__stepien

Urocze? 

ZOBACZ TEŻ: Jakub Rzeźniczak pokazał efekty sesji zdjęciowej z ukochaną. Internauci porównują go do Daniela Craiga. "Jak James Bond"

Zobacz wideo Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień we wspólnym treningu - jest moc!
Więcej o: