Jakub Rzeźniczak pokazał efekty sesji zdjęciowej z ukochaną. Internauci porównują go do Daniela Craiga. "Jak James Bond"

Jakub Rzeźniczak pochwalił się nowymi zdjęciami, które zrobił sobie wraz z nową dziewczyną. Rzeczywiście przypomina agenta 007?

Życie uczuciowe Jakuba Rzeźniczaka jest dosyć skomplikowane. Piłkarz przez kilka lat był związany z modelką Edytą Zając, jednak ponad rok temu wyszło na jaw, że ich małżeństwo to już przeszłość. Podobno to właśnie niewierność piłkarza była powodem zakończenia relacji. W czerwcu tego roku okazało się, że sportowiec spotyka się z byłą uczestniczką "Top Model" - Magdaleną Stępień. Para nie afiszowała się w  ze swoim uczuciem, więc było to niemałe zaskoczenie dla fanów. Debiut ich związku w mediach zszedł się w czasie z poważnym kryzysem, bowiem na kilka tygodni zerwali. Powodem miała być inna kobieta, o czym Magda opowiadała swego czasu w rozmowie z Plotkiem. Kryzys w związku został jednak już zażegnany, co doskonale możemy obserwować w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TEŻ: Jakub Rzeźniczak chwali się kolejnymi zdjęciami z partnerką, a fani drwią. Zareagował na zaczepki

Jakub Rzeźniczka jak James Bond

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień nie kryją się ze swoim uczuciem. Wręcz przeciwnie, niemalże codziennie publikują wspólne, romantyczne zdjęcia. Tym razem zdecydowali się na nieco bardziej profesjonalną sesję zdjęciową, czym piłkarz pochwalił się u siebie na profilu. W opisie nawiązał do słynnego agenta 007

 

Pod postem nie brakowało komplementów pod adresem pary. Internauci porównywali piłkarza do Daniela Craiga, którego doskonale znamy z filmów o Jamesie Bondzie. Co ciekawe, sam Rzeźniczak również widzi podobieństwo. 

Jak James Bond.
Daniel Craig!
Troszkę podobny - odpisał piłkarz.

Wy też widzicie podobieństwo?

ZOBACZ: Jakub Rzeźniczak po raz pierwszy nawiązał do Zając: "Moja żona była piękna, ale już jej nie ma". Ocenił też urodę Stępień

Zobacz wideo Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień we wspólnym treningu - jest moc!
Więcej o: