Zdjęcie 26-letniego Joe Bidena podbija sieć. Ma na nim ciemne włosy i uśmiech modela. "Ale przystojniak"

Zdjęcie Joe Bidena z czasów jego młodości stało się hitem sieci. Niektórzy internauci chwalą się, że służy im jako plakat.

Joe Biden ma spore szanse, żeby zostać nowym prezydentem USA. Obecnie w Ameryce wciąż trwa liczenie głosów, a tymczasem internauci zachwycają się zdjęciem polityka z czasów jego młodości. Internet podbija właśnie fotografia Joe Bidena, na której ma zaledwie 26 lat.

Zobacz wideo

Zdjęcie Joe Bidena z młodości podbija internet

Były wiceprezydent USA i obecny kandydat na prezydenta został nowym ulubieńcem sporej części Amerykanów. To właśnie dzięki nim zdjęcie 26-letniego Joe Bidena stało się teraz hitem sieci. Sam polityk opublikował je na Instagramie w sierpniu 2014 roku, ale dopiero teraz zaczęło podbijać internet za sprawą Twittera. Pojawiło się już na profilach zarówno amerykańskich tabloidów, jak i stacji telewizyjnych. Fotografię młodego Joe Bidena pokazała nawet stacja CNN. Internauci nie kryją zachwytu politykiem, który na fotografii ma ciemne włosy, uśmiech modela i... je bagietkę.

 
Cokolwiek się wydarzy podczas wyborów 2020, nie można zaprzeczyć, że Joe Biden był przystojniakiem, kiedy miał 26 lat - napisał jeden z użytkowników Twittera.
Ale przystojniak - napisała inna użytkowniczka.

Niektórzy porównują Joe Bidena do Kapitana Ameryki. Inni chwalą się, że zdjęcie polityka sprzed lat wieszają na ścianach jako plakat. Dwie fanki kandydata na prezydenta mają nawet jego autografy na swoich plakatach z jego wizerunkiem z młodości.

Zachowaj wiarę! Zmień kulturę - napisał im Joe Biden obok swojego podpisu.

Sam polityk żartował podczas podpisywania zdjęć, że "to było wtedy, kiedy miał włosy". W tamtych czasach być może jeszcze przez myśl mu nie przeszło, że będzie kandydował na prezydenta. Teraz wiele wskazuje na to, że Joe Biden nim zostanie. Obecnie ma już 264 głosy elektorskie, Donald Trump zaś 214. Aby wygrać, trzeba zdobyć 270 głosów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.