"Twoja twarz brzmi znajomo". Finał 13. edycji już niebawem. Kto zawalczy o zwycięstwo, kiedy i gdzie można obejrzeć odcinek?

"Twoja twarz brzmi znajomo". Finałowy odcinek już w najbliższą sobotę na antenie Polsatu. Ostatni odcinek 13. edycji rozpocznie się po godzinie 22 i już przed północą dowiemy się, kto został zwycięzcą.

"Twoja twarz brzmi znajomo" już od trzynastu edycji gromadzi przed telewizorami liczne grono widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą kolejne metamorfozy uczestników. W najbliższą sobotę zobaczymy finał tego sezonu.

Zobacz wideo

Zobacz też: Katarzyna Skrzynecka na urlopie w Hiszpanii. Fanka jej wytyka: "A na Grecję nie było stać i był lament w mediach". Broni się

"Twoja twarz brzmi znajomo" - kto zawalczy, kiedy finał?

Finał "Twoja twarz brzmi znajomo" rozpocznie się w najbliższą sobotę. W ostatnim odcinku edycji na scenie tradycyjnie zaprezentują się wszyscy uczestnicy, jednak formuła programu została zmieniona tak, by cztery osoby, które uzyskały najwięcej punktów we wcześniejszych odsłonach, zawalczyły o ostateczne zwycięstwo. Zaprezentują po dwie przygotowane przez siebie przemiany. Pozostałe osoby zostały dobrane w pary i wykonają wspólnie po jednym utworze.

Katarzyna SkrzyneckaKatarzyna Skrzynecka zawsze ma mocny makijaż i sztuczne rzęsy. Teraz pokazała się bez tego

Wiadomo, że tym razem w finale znalazła się Marta Gałuszewska, Filip Gurłacz, Paweł "Czadoman" Dudek i Gosia Andrzejewicz.

Zwycięzca programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" otrzyma 100 tysięcy złotych, które przekaże na wybrany przez siebie cel charytatywny. 

#twojatwarzchallengeGwiazdy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znów wcielają się w popularnych muzyków. Ty również możesz dołączyć do zabawy

Finał show odbędzie się w sobotę, 7 listopada 2020 roku. Tradycyjnie będzie można go obejrzeć po godzinie 22.00 na antenie Polsatu. Komu kibicujecie?