Królowa Letizia zadała szyku na rozdaniu nagród modowych. Skryta pod parasolem pozowała do zdjęć. Jej stylizacja to hit

Królowa Letizia obroniła swój status ikony stylu i zachwyciła stylizacją na gali w Madrycie. Udowodniła, że czasem mniej znaczy więcej.

Królowa Letizia to jedna z najlepiej ubranych monarchiń w Europie. Za każdym razem, kiedy żona hiszpańskiego króla Felipe VI Burbona pojawi się publicznie, nie może odpędzić się od paparazzi. Niedawno wzięła udział w uroczystości z okazji 125. rocznicy pierwszego wydania gazety codziennej "Heraldo de Aragón", na której zadała szyku różową sukienką za kolano i wyeksponowała swoje umięśnione ramiona. 

Zobacz też: Królowa Letizia w różowej sukience z rozcięciem i wysokich szpilkach. Co za figura! Nie możemy się napatrzeć

Królowa Letizia zachwyciła stylizacją na rozdaniu nagród modowych

W czwartek królowa Letizia wybrała się na finał szóstej edycji gali "Nacionales de la Industria de la Moda", w której nagrodzono osoby z branży modowej. Ze względu na obostrzenia związane z koronawirusem, na uroczystość przybyła garstka najważniejszych gości. 48-latka na tę okazję wybrała jasną plisowaną spódnicę z asymetrycznym dołem, czarną koszulę, szpilki z czubatym noskiem oraz małą kopertówkę.

Zobacz wideo Wpadki na królewskich ślubach Windsorów

Królowa została przyłapana przez fotoreporterów przed budynkiem, gdzie odbyła się gala. Letizia skrywała się pod wielkim czarnym parasolem, a z ramion zwisał jej klasyczny czarny płaszcz. Nie zapomniała o kwestiach bezpieczeństwa związanych z pandemią koronawirusa - twarz zasłoniła dobrze znaną niebieską maseczką. Ulubienica Hiszpanów postawiła na klasyczną stylizację, a jej wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Wyglądała jak na prawdziwą nowoczesną królową przystało, a parasol jedynie dodał jej klasy.

Królowa LetiziaKrólowa Letizia East News

Zobacz też: Królowa Letizia eksponuje umięśnioną sylwetkę na inauguracji roku. Mogłaby jej pozazdrościć sama Anna Lewandowska

Przypomnijmy, że zanim Letizia wyszła za mąż za następcę tronu Hiszpanii, była żoną nauczyciela literatury. Para zalegalizowała swój związek w urzędzie stanu cywilnego dopiero po dziesięciu latach bycia razem. Ich miłosna przygoda zakończyła się rozwodem w 1999 roku.

Letizia i książę Felipe zaręczyli się w 2003 roku, a na ślubnym kobiercu stanęli rok później, w maju. Para doczekała się dwóch córek: Eleonory i Sofii.

Zobaczcie, jak królowa prezentowała się na gali w Madrycie. Już niedługo plisowane spódnice znikną ze wszystkich hiszpańskich sklepów?

Więcej o: