Anna Wendzikowska trenuje z córką pole dance. Pięcioletnia Antosia świetnie bawi się na sali treningowej

Anna Wendzikowska na zajęcia z pole dance zabrała córkę. Ich umiejętności robią wrażenie!

Anna Wendzikowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często relacjonuje swoje życie zawodowe, jak również prywatne. Ostatnio pochwaliła się, że zaczęła ćwiczyć pole dance, czyli taniec na rurze. Jak się okazuje, Anna Wendzikowska wciąż jest wytrwała w swoim postanowieniu i ostro trenuje. Co więcej, czasem na zajęciach zjawia się z pięcioletnią córką.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Wendzikowska została samotną matką. W jej życiu do tej pory wiele się działo. Ma za sobą dwa poważne rozstania

Anna Wendzikowska zabrała córkę na trening

Prezenterka chętnie pokazuje nowe figury i postępy, które zdobywa na treningach. Ostatnio nawet ćwiczyła z córką, czym pochwaliła się na InstaStories. Pięcioletnia Antosia świetnie sobie radzi!

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska Anna Wendzikowska - Instagram

Poniżej możecie zobaczyć wideo, prosto z sali treningowej. 

Zobacz wideo Ania Wendzikowska na zajęciach pole dance z córeczką

Pole dance - ile spala kalorii?

Pole dance jeszcze niedawno był postrzegany jako taniec erotyczny, jednak dziś stał się dyscypliną sportową. Z czasem zyskuje coraz więcej sympatyków, którzy chętnie spalają zbędne kalorie na rurze. Figury z pozoru łatwo wyglądające, w rzeczywistości są bardzo trudne i wymagające. Podczas godzinnych ćwiczeń można spalić nawet 560 kcal. Nic więc dziwnego, że sport ten został zakwalifikowany do dyscypliny olimpijskiej.

Trudność ćwiczeń potwierdziła sama Wendzikowska swoim ostatnim postem.

To może wyglądać na łatwe, ale jest straaaasznie trudne. Dzisiaj po treningu ledwo doszłam do samochodu, ale mam z tego wielki fun. Czwartki to moje ulubione dni w tygodniu! - napisała.
 

My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i trzeba przyznać, że pole dance to jeden z najpiękniejszych sportów. Wygląda niesamowicie.