Córki Anny Wendzikowskiej śpiewają piosenkę Kayah i Viki Gabor. Dziennikarka zamieściła urocze nagranie

Anna Wendzikowska zamieściła na Instagramie filmik, na którym możemy usłyszeć wokalne zmagania jej córek. Te wzięły na warsztat hit Kayah i Viki Gabor "Ramię w ramię". Jak im wyszło?

Anna Wendzikowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dziennikarka regularnie relacjonuje kulisy swojej pracy, a także życia rodzinnego na Instagramie. Najczęściej internetowe poczynania celebrytki odbijają się dużym medialnym echem ze względu na krytykę internautów, którzy wypominają prezenterce, że zbyt mocno przerabia swoje zdjęcia. Pisaliśmy zresztą o tym już nie raz.

Przypominamy: Anna Wendzikowska skrytykowana za przerabianie zdjęć. "Te filtry cię postarzają". Odpowiedziała w punkt i z dystansem

Tym razem Anna Wendzikowska zwróciła naszą uwagę poprzez nagranie, które zamieściła na Instastory. Możemy zobaczyć na nim wokalne zmagania jej dwóch córek do przeboju Kayah i Viki Gabor. Jesteście ciekawi, jak im wyszło?

Córki Anny Wendzikowskiej śpiewają "Ramię w ramię"

"Ramię w ramię" to wspólny singiel Kayah i Viki Gabor. Duet dojrzałej artystki z początkującą w branży nastolatką szybko wpada w ucho, dzięki czemu błyskawicznie doczekał się tysięcy fanów. Jak się okazuje, do tego grona należy także Anna Wendzikowska oraz jej dwie córki. Na Instgaramie dziennikarki pojawiło się nagranie, na którym Kornelia i Antosia śpiewają wcześniej wymienioną piosenkę i próbują nawet grać na instrumentach. Dumna mama nie kryła swojego zachwytu nad wykonaniem córek. Zobaczcie zresztą sami.

Zobacz wideo Córki Anny Wendzikowskiej śpiewają hit Kayah i Viki Gabor

Może ich wykonaniu daleko do profesjonalizmu, jednak warto pamiętać, że to przecież tylko dzieci, a nagranie wydaje się urocze. Wam też się spodobało? 

ZOBACZ TEŻ: Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens rozpakowują pierwsze ślubne prezenty. Kayah przygotowała dla nich coś specjalnego