Paulina Smaszcz leniuchuje na białej sofie w salonie. Uwagę zwracają zdjęcia na ścianie. Czy to Maciej Kurzajewski?

Paulina Smaszcz opublikowała w sieci zdjęcie wykonane w salonie. Celebrytka pochwaliła się, jak wygląda jedno z jej pomieszczeń w mieszkaniu. Na ścianie wisi wiele obrazów. "Mężczyźni mojego życia".

W ostatnim czasie wiele mówiło się o Paulinie Smaszcz. Celebrytka najpierw rozwiodła się z mężem, po czym szybko związała się z nowym partnerem. Niestety, relacja nie okazała się być trwała, ponieważ już nie istnieje. Była żona Macieja Kurzajewskiego postanowiła skupić się na pracy i synach. Nie przestaje jednak relacjonować swojego życia w sieci. W najnowszym poście pokazała, jak wygląda jej salon. Jest piękny, ale uwagę zwracają obrazy.

ZOBACZ TEŻPaulina Smaszcz zaprzecza, że jest w związku z tajemniczym biznesmenem. Wydała oświadczenie: Byle kto mnie nie interesuje

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji dzieci na rozwód

Paulina Smaszcz pochwaliła się wnętrzami salonu

W sobotnie popołudnie w sieci pojawiło się zdjęcie celebrytki, jak odpoczywa na białej sofie w salonie. Sama zwróciła uwagę, że najpiękniejszym uzupełnieniem tego wnętrza są jej obrazy z wizerunkiem synów oraz... byłego męża.

A w moim mieszkaniu mężczyźni mojego życia: Julian Kurzajewski, Franciszek Kurzajewski , Maciej Kurzajewski, Piotr Smaszcz oraz najwspanialsi idole z kobiecych marzeń - napisała pod postem.
 

Internauci ochoczo komplementowali stylowo urządzony salon celebrytki.

Fantastyczne miejsce do relaksu wśród swoich. Ściskam ciepło.
Pięknie wyszło!
Ale masz tam ślicznie! W takim mieszkaniu można odpoczywać.

Cóż, Paulina nie pierwszy raz dała do zrozumienia, że z byłym mężem łączą ją bardzo dobre relacje. Wyrok w sprawie rozwodu zapadł szybko i każde z nich poszło w swoją stronę.

POLECAMYPółnaga Paulina Smaszcz pozuje w wannie pełnej piany. Przy okazji zaprezentowała nowoczesne wnętrza łazienki. Luksusowo