Lara Gessler świętuje urodziny. Przyszła babcia Magda pokazała zdjęcie córki z ciążowym brzuszkiem i arbuzem

Lara Gessler ma za sobą 31. urodziny. Z tej okazji na instagramowym profilu zarówno jej, jak i Magdy Gessler pojawiły się wyjątkowe fotografie.

Lara Gessler przeżywa obecnie szczęśliwy czas. Niedawno zaręczyła się ze swoim partnerem, Piotrem, z którym już niebawem powita na świecie pierwsze dziecko. W przygotowaniach do nowej roli Larze towarzyszy mama.

Zobacz wideo

Słynna restauratorka nie kryje radości z powodu ciąży córki i chętnie opowiada o tym w mediach społecznościowych. Obie kobiety są aktywne na Instagramie, gdzie możemy znaleźć wiele zdjęć z coraz to większym brzuszkiem. Fotek nie zabrakło także tym razem, a sytuacja była wyjątkowa.

Lara Gessler świętuje urodziny

Ostatnio Lara Gessler świętowała swoje 31. urodziny. Z tej okazji zarówno na jej instagramowym profilu, jak i na profilu mamy pojawiły się poruszające fotografie. 

Magda Gessler opublikowała zdjęcie córki z odkrytym brzuchem. Lara zapozowała z arbuzem.

Życie. To takie wzruszające... W ciąży nie można jeść arbuzów i melonów... W Hiszpanii nikt mi ich nie chciał sprzedać... Kiedy miałam taki brzuszek... Lara... Moja słodka mama - czytamy w poście Magdy Gessler.
 

Na profilu przyszłej mamy widnieje z kolei wzruszające podsumowanie dnia urodzin. Jak przyznała, nie na swoje urodziny czeka w tym roku.

Co roku urodziny, to dzień na który podświadomie się czeka. Taki twój dzień. Tym razem było inaczej, bo jest nas dwie i to nie na swoje urodziny czekam w ostatnich tygodniach. Jestem ogromnie wdzięczna i szczęśliwa. Za wszystko, co mam, a przede wszystkim kogo mam. Czuje się wypełniona i opatulona miłością. Dziękuję wam wszystkim za dobre myśli i słowa - napisała pod postem.
 

Redakcja Plotka życzy wszystkiego, co najlepsze.