Kasia Tusk pokazała męża w sypialni. "Zawsze zasypia pierwszy". To rzadki widok na jej Instagramie

Kasia Tusk niechętnie pokazuje najbliższych w mediach społecznościowych. Sporadycznie zdarza jej się jednak zrobić wyjątek od tej reguły.

Rodziny polityków od czasu do czasu korzystają na popularności swoich bliskich, czego przykładem jest chociażby ostatni angaż Kingi Dudy.

ZOBACZ: Kinga Duda doradcą prezydenta w Kancelarii. Ile zarobi? To może zaskoczyć

Szansę z pewnością wykorzystała Kasia Tusk, córka byłego premiera Polski, Donalda Tuska. Kobieta założyła bloga "Make Life Easier". Jest też bardzo aktywna na Instagramie. Jej profil śledzi już ponad 370 tysięcy osób, a to całkiem niezły wynik.

Kasia Tusk pokazała męża na Instagramie

Kasia Tusk regularnie wrzuca do sieci nowe posty i zdjęcia. Konsekwentnie przestrzega jednak kilku zasad. Nie pokazuje twarzy córki. Bardzo rzadko publikuje też wizerunki pozostałych członków rodziny. Ostatnio pozwoliła sobie jednak na drobne odstępstwo od reguły. Przy sobocie w relacji Kasi na InstaStories pojawiło się krótkie nagranie, na którym widzimy jej męża leżącego w łóżku z córką.

Nareszcie sobota, czyli tata zawsze zasypia pierwszy - dopisała.

Stanisław Cudny i Kasia Tusk poznali się w liceum, jednak zakochali się w sobie dopiero kilka lat później. Od 2008 roku tworzą szczęśliwą parę. W 2018 roku dziennikarze "Super Expressu" zauważyli, że zakochani mają na palcach obrączki. Wówczas Cudny potwierdził przypuszczenia mediów i potwierdził, że razem z Kasią są już po ślubie. Od tamtej pory para unika jednak komentowania życia prywatnego na łamach kolorowej. Tym bardziej filmik z sypialni jest rarytasem dla internetowych obserwatorów córki Donalda Tuska.