Tabloid donosi, że Tomasz Stockinger jest zakochany! Aktor ma spotykać się z projektantką mody

Tomasz Stockinger długo nie miał szczęścia w miłości. Czyżby w jego życiu uczuciowym zaświeciło słońce?

W młodości Tomasz Stockinger uchodził za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Wiele pań do dziś wspomina z rozmarzeniem jego rolę w filmie "Znachor", w którym to wcielił się w postać hrabiego Leszka Czyńskiego. Na przestrzeni lat Stockinger był łączony z wieloma kobietami, między innymi z Anną Dymną i Ewą Kuklińską. Nie udało mu się jednak zbudować wieloletniej relacji. Czyżby jednak wreszcie poznał tę jedyną? "Super Express" nie ma wątpliwości!

Tomasz Stockinger zakochany? Już od paru ładnych lat

Jak możemy przeczytać, serialowy doktor Lubicz jest szczęśliwie zakochany. Jego wybranką ma być projektantka Dorota Goldpoint. Para poznała się cztery lata temu, kiedy Tomasz Stockinger uświetnił swoim recitalem jej pokaz na molo w Juracie. Brzmi bardzo romantycznie. Nadmorska aura sprzyjała rozwijającemu się uczuciu. Aktor i projektantka spędzili kolejne dni plażując oraz pływając jachtem po Morzu Bałtyckim.

Ponoć od tamtej pory relacja Stockingera i Goldpoint wyraźnie nabrała rumieńców. Zakochani (?) mają się regularnie odwiedzać. Jedno ze spotkań zostało upamiętnione wspólnym zdjęciem. Projektantka pochwaliła się nim na instagramowym profilu.

Cudownie pozytywny, nieziemsko czarujący Tomasz Stockinger z rodziną odwiedził mnie w mojej kawiarni w Juracie - dopisała.
 

Wygląda na to, że dobrze czują się w swoim towarzystwie. Jeśli Stockingera rzeczywiście trafiła strzała Amora, to nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć dużo miłości!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.