Katarzyna Zielińska poszła na randkę z mężem. Zaszalała ze stylizacją i fryzurą. "Włosy ogień"

Katarzyna Zielińska pochwaliła się randką z mężem. Z okazji wyjątkowego wieczoru zadbała o romantyczny wygląd.

Katarzyna Zielińska należy do tego grona gwiazd, które są bardzo aktywne na Instagramie. Aktorka stara się chronić prywatność najbliższych, czyli męża i dzieci, jednak nie ma problemu, aby publikować swoje własne zdjęcia. Ostatnio z prywatnego archiwum wykopała nawet fotografię sprzed kilkudziesięciu lat, a na niej widzimy jej dawne współlokatorki, które dzisiaj są znanymi gwiazdami. Teraz aktorka pochwaliła się kadrem w wyjątkowego wieczoru z mężem.

Katarzyna Zielińska na randce z mężem

Zielińska zdradziła internautom, że razem z mężem Wojciechem Domańskim wybrali się na randkę. Para postanowiła znaleźć chwilę tylko dla siebie i spędzić romantyczny wieczór. Nie wiemy jak jej mąż, ale Kasia przygotowała się na to wyjście bardzo starannie. Miała na sobie letnią sukienkę w paski, która odsłoniła jej opalone nogi. Podkreśliły je również złote szpilki na cienkim obcasie. Aktorka zadbała także o swoją fryzurę i delikatnie pofalowała rude włosy.

#date - napisała krótko.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Łepkowska doprowadziła Katarzynę Zielińską do łez. Kazała jej schudnąć. "Żadna kobieta nie chce usłyszeć, że jest gruba"

 

Pod zdjęciami pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych internautów. Wielu z nich zwróciło uwagę przede wszystkim na fryzurę gwiazdy.

Pani Kasiu, w tej fryzurze wygląda pani bombowo.
Pięknie w takich włosach pani.
Świetnie wyglądasz, włosy ogień - pisali.

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Zielińska pokazała młodszą siostrę. Karolina jest bardzo podobna do aktorki. "Oczy macie takie piękne!"

Zgadzamy się, Kasia wyglądała na randce przepięknie!

Zobacz wideo Co Kasia Zielińska sądzi o Julii Wieniawie?
Więcej o: