Katarzyna Figura miała wystąpić w amerykańskim "Playboyu". Mówi o propozycji Hefnera. "Uciekłam"

Katarzyna Figura opublikowała na Instagramie nowy post. Gwiazda wspomina swoje trzy sesje zdjęciowe dla polskiego "Playboya" i mówi o propozycji Hugh Hefnera.

Katarzyna Figura już na zawsze zapisała się na kartach polskiej kinematografii. Jest jedną z najpopularniejszych aktorek w kraju. Aktualnie pracuje na planie filmu Dody, "Dziewczyny z Dubaju". Nigdy nie bała się zawodowych wyzwań i z chęcią eksponowała swoje kobiece ciało. Na okładce polskiego "Playboya" pojawiła się aż trzy razy (w 1994, 1997 i 2008 roku). Gwiazda postanowiła wspomnieć owe sesje zdjęciowe i przy okazji zdradziła, że odrzuciła propozycję od redaktora naczelnego amerykańskiego wydania magazynu. Napisała, co się stało.

Zobacz wideo Te gwiazdy rozebrały się dla polskiego "Playboya"

Katarzyna Figura wspomina swoje trzy okładki "Playboya"

Na Instagramie aktorki pojawił się ciekawy post. Figura postanowiła przypomnieć fanom o modelingowych sukcesach. Opublikowała zdjęcia trzech swoich okładek z "Playboya" i wyjawiła pewną tajemnicę.

Trzy okładki tego świetnego magazynu. Zawsze ceniłam to pismo za piękne sesje i genialne wywiady. Nie wiem, czy wiecie, ale kiedyś miałam wziąć udział w zdjęciach dla amerykańskiej wersji. Co ciekawe, w USA propozycję dostałam od samego redaktora naczelnego "Playboya". W Polsce nie mieliśmy jeszcze naszej edycji.

Mimo zaawansowanych rozmów i atrakcyjnego wynagrodzenia Katarzyna postanowiła odrzucić propozycję Hugh Hefnera.

Po długich namowach w ostatniej chwili się rozmyśliłam i odwołałam zdjęcia. Wtedy czułam, że jeszcze nie jestem na to gotowa, chociaż proponowali mi za to zawrotną jak na tamte czasy kwotę. Uciekłam przestraszona na lotnisko. Później zastanawiałam się, czy dobrze zrobiłam, bo od sesji w Playboyu zaczęła się kariera filmowa wielu aktorek z #Hollywood.
 

Pod postem gwiazdy nie zabrakło komplementów.

Ikona!
Piękna, boska i kobieca.
Zawsze jedyne. Zawsze niepowtarzalna. Zawsze naturalna i wciąż piękna.

Ciekawe, jak potoczyłyby się losy Katarzyny Figury, gdyby przyjęła propozycję Hugh Hefnera?

ZOBACZ TEŻKatarzyna Figura walczy o rozwód od lat. Wciąż go nie dostała. Są nowe fakty w sprawie

Więcej o: