Barbara Kurdej-Szatan zorganizowała baby shower. Zdjęciami z imprezy pochwaliła się jej sławna koleżanka

Poród Barbary Kurdej-Szatan zbliża się wielkimi krokami. Gwiazda jest już po baby shower.

Plotki o drugiej ciąży Barbary Kurdej-Szatan pojawiły się jeszcze na początku tego roku. Powodem były kreacje gwiazdy na salonach. Aktorka zaczęła regularnie nosić luźne sukienki i garnitury. Brzuszka co prawda nie było widać, ale internauci szybko domyślili się, że nagła zmiana garderoby Kurdej-Szatan nie jest przypadkowa. Jak się okazało, mieli rację. Na początku maja gwiazda potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka.

ZOBACZ: Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży! To już piąty miesiąc. Plotkowi aktorka prawie wygadała się już dwa miesiące temu

Barbara Kurdej-Szatan zorganizowała baby shower

Barbara Kurdej-Szatan od kilku miesięcy regularnie raczy swoich instagramowych obserwatorów zdjęciami, na których eksponuje ciążowy brzuch. Jego rozmiary świadczą o tym, że poród jest już całkiem blisko. Ostatnio aktorka zorganizowała baby shower dla swoich koleżanek. Panie bawiły się w popularnej warszawskiej restauracji. Zdjęciami z przyjęcia pochwaliła się Ada Fijał. Na imprezie pojawiła się też między innymi Agnieszka Mrozińska.

Przepiękny #babyshower naszej kochanej Basi @kurdejszatan w towarzystwie super dziewczyn, które mają prawdziwą kobiecą moc. Żyj nam 200 lat Basia, bo jesteś super człowiekiem - dopisała.
 

W tym szczególnym dniu Basia zaprezentowała się w długiej czarnej sukni do kostek i różowej kamizelce z guzikami.

Baby shower to impreza, podczas której przyszła mama dowiaduje się płci dziecka lub ją potwierdza. Od dawna już jednak wiadomo, że Kurdej-Szatan spodziewa się syna. Chłopiec ma mieć na imię Henryk. To wywołało niemałe poruszenie wśród internautów. Wszystko dlatego, że tak samo swojego syna nazwali Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.