Adam Sztaba pojawił się z żoną na salonach. Agnieszka bardzo rzadko towarzyszy mu na ściankach

Adam Sztaba pojawił się na odsłuchu nowej płyty Natalii Kukulskiej. Towarzyszyła mu żona, Agnieszka.

Adam Sztaba od czterech lat jest mężem Agnieszki Dranikowskiej, swojej menadżerki. Para związała się ze sobą po rozstaniu muzyka z Dorotą Szelągowską. Kilka miesięcy później na świat przyszło ich pierwsze dziecko, a potem zdecydowali się na ślub. Wyjątkowo rzadko jednak Adam i Agnieszka bywają razem na salonach. Teraz zrobili wyjątek.

Zobacz: Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska wzięli ślub! Suknia piękna, ale gdy zawiał wiatr, zrobiło się kłopotliwie...

Adam Sztaba z żoną na salonach

Para zjawiła się na odsłuchu nowej płyty Natalii Kukulskiej. Nie da się ukryć, że to rzadki widok. Adam i Agnieszka starają się chronić swoją prywatność i zdecydowanie stronią od medialnego zainteresowania. Żona muzyka ma prywatny profil na Instagramie, natomiast Adam na swoim nie publikuje rodzinnych fotografii. Teraz jednak pozwoli razem do zdjęć i widać, że całkiem dobrze się bawili. Nie zabrakło bowiem czułości i zabawnych min w stronę fotografów.

Adam Sztaba z żonąAdam Sztaba z żoną KAPIF

To wydarzenie przyciągnęło nie tylko Adama Sztabę i jego żonę. Pojawiły się także dzieci Natalii Kukulskiej, a wszyscy patrzyli na jej córkę Annę. Nie da się ukryć, że staje się coraz bardziej podobna do sławnej mamy.

Więcej: Natalia Kukulska przyszła z dziećmi na imprezę. Jej córka skradła uwagę fotoreporterów

Adam Sztaba - związki

Zanim Adam Sztaba związał się z menadżerką Agnieszką Dranikowską przez 13 lat był związany z Dorotą Szelągowską. Para żyła w relacji nieformalnej przez 11 lat i wtedy postanowiła wziąć ślub. Niestety, małżeństwo przetrwało jedynie kolejne dwa lata. Adam i Dorota rozstali się, a wtedy muzyk związał się z Agnieszką. Na początku 2016 roku urodził się ich syn Leopold, a w czerwcu wzięli ślub.

Ceremonia zaślubin odbyła się w pięknych ogrodach luksusowego hotelu Bursztynowy Pałac niedaleko Koszalina. Adam i Agnieszka złożyli przysięgę przed urzędnikiem i w obecności najbliższej rodziny i przyjaciół - relacjonował wtedy "Fakt".

Jak widać, Adam i Agnieszka wciąż tworzą udaną parę.

Zobacz też: Dorota Szelągowska wspomina małżeństwo z Adamem Sztabą. "Zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub"