Rozemocjonowana Anna Lewandowska nie mogła spać przez zwycięstwo Roberta. Przy okazji odniosła się do plotek o niani

Anna Lewandowska dzielnie wspierała Roberta Lewandowskiego przed meczem Ligi Mistrzów. Od wczoraj nie opuszczają jej silne emocje.

Robert Lewandowski po finałowym meczu Ligi Mistrzów, w którym Bayernem Monachium pokonał Paris Saint-Germain 1:0, został królem strzelców. Nic więc dziwnego, że noc z niedzieli na poniedziałek była dla piłkarza bardzo emocjonująca. Sportowiec nie mógł rozstać się z pucharem, więc... spał z nim. W objęcia Morfeusza nie wpadła jednak Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska po zwycięstwie Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska nie mogła towarzyszyć mężowi podczas finału Ligi Mistrzów. Jednak razem z córkami dzielnie mu kibicowała, publikując urocze zdjęcia. Później, kiedy Lewandowski dostał już puchar, połączyła się z nim przez wideoczat. Sportowiec zadzwonił do niej z murawy

Emocje sięgnęły więc zenitu. Nie dziwimy się, że Anna nie mogła przez nie zasnąć. O tym, że tej nocy dotknęła ją bezsenność, poinformowała za pomocą Instagrama. Przy okazji zdradziła, że pomimo zmęczenia sama zajmuje się córkami. Nie wyręczają jej żadne nianie, a o istnieniu takowych spekulowano wcześniej w mediach. 

Sen? Jeszcze nie dowierzam. Niech mnie ktoś uszczypnie! Radości nie ma końca. A my już od rana w biegu... I gdzie te moje nianie? - śmiała się.
 

Prawdopodobnie podkrążone przez brak snu oczy Anna zakryła ciemnymi okularami. Sprytne. 

Fani komentują

Jak można się było spodziewać, wątek niań bardzo zainteresował obserwatorów trenerki. Pod postem posypały się komentarze. 

A nawet gdybyś miała trzy nianie - twoja sprawa, a innych zazdrość!
Nianie nie są nikim złym, ale Ty Aniula strasz się spędzać z dziećmi jak najwięcej czasu i dzielnie walczysz sama. I to też jest super.
Aniu, masz tam jedną słodką nianię - pisały fanki, które prawdopodobnie miały na myśli Klarę, która zaglądała do wózka młodszej siostry. 

Urocze, prawda?

Zobacz wideo Anna Lewandowska pochwaliła się nową fryzurą. Przy okazji pokazała tatuaż
Więcej o: