Liga Mistrzów, mecz PSG - Bayern wieczorem. Anna Lewandowska już teraz wspiera Roberta. Kibicuje z córkami. "Najsłodsze"

Anna Lewandowska niedzielny wieczór spędzi na oglądaniu Ligi Mistrzów, by kibicować mężowi. Wsparcie okazała mu też poprzez opublikowanie na Instagramie uroczego zdjęcia z dziećmi.

Robert Lewandowski zagra w niedzielę 23 sierpnia jeden z najważniejszych meczów w swoim życiu. Klub Bayern Monachium, w którym gra na pozycji napastnika, zmierzy się z francuskim zespołem PSG. Jeśli podczas Ligi Mistrzów Bayern zwycięży, a Lewandowski strzeli gola, piłkarz zostanie uznany królem strzelców tych rozgrywek. Anna Lewandowska z córkami, Klarą oraz Laurą, dzielnie wspierają sportowca. 

Liga Mistrzów. PSG - Bayern. Anna Lewandowska kibicuje z dziećmi

Mimo że mecz PSG - Bayern rozpocznie się w niedzielę o 21, to trenerka już teraz wspiera Lewandowskiego. Na swoim instagramowym koncie zamieściła urocze zdjęcia z córkami. Zarówno mała Laura, jak i Klara mają na sobie sportowe koszulki przypominające te piłkarzy Bayernu. Na obu widać napis "Lewandowski" oraz numer 9, z którym gra ich tata. 

Trenerka opatrzyła fotografie krótkim, acz wymownym opisem:

Mia San Mia - czytamy pod zdjęciami.

Jest to motto Bayernu, które w wolnym tłumaczeniu oznacza "Jesteśmy, kim jesteśmy".

 

Fani komentują

Pod fotografiami szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Wsparcie pierwsza klasa. 
Urocze kibicki. 
Piękna drużyna. 
Najsłodsze - pisali internauci. 

Okazuje się, że Roberta Lewandowskiego wspierają też polskie gwiazdy takie jak Małgorzata Kożuchowska, Marina, Paulina Krupińska, Andrzej Wrona czy Kinga Rusin. 

My również trzymamy kciuki za Roberta Lewandowskiego. Będziecie oglądać mecz PSG - Bayern?

ZOBACZ TEŻ: Bayern Monachium rozgromił FC Barcelonę. Anna Lewandowska w domu kibicowała mężowi, jedząc... pizzę

Zobacz wideo Anna Lewandowska wykończyła męża wspólnym treningiem