Niedługo pierwsza rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Tygodnik zdradził, gdzie spędzi ją Agnieszka

Zbliża się pierwsza rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Dwutygodnik ''Flesz'' zdradził, gdzie ten przykry dzień spędzi żona producenta, Agnieszka Woźniak-Starak.

Mija rok od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. W nocy z 17 na 18 sierpnia doszło do wypadku na jeziorze Kisjano. Od tamtej pory życie Agnieszki Woźniak-Starak całkowicie się zmieniło. Gdzie dziennikarka spędzi pierwszą rocznicę śmierci ukochanego męża?

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psami

Zbliża się rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka trwały kilka dni, a dramatycznym wydarzeniom z jeziora Kisjano przypatrywała się cała Polska. Agnieszka Woźniak-Starak straciła ukochanego męża, a po tragicznych wydarzeniach usunęła się w cień. Zrezygnowała z pracy w telewizji i przez dłuższy czas unikała błysku fleszy. Najbliższe dni z pewnością nie będą dla niej łatwe, a bolesne wspomnienia powrócą. Dwutygodnik ''Flesz'' zdradził, gdzie dziennikarka spędzi rocznicę śmierci męża.

Rocznicę tych bolesnych wydarzeń dziennikarka spędzi prawdopodobnie na Mazurach, które tak bardzo kochał jej mąż — podaje dwutygodnik.

Agnieszka zapewne pojawi się w posiadłości w Fuledzie na Mazurach, która należała do jej męża i jego rodziny. Nie będzie tego dnia sama - będzie mogła liczyć na wsparcie rodziny i przyjaciół, którzy w trudnych chwilach okazali się niezastąpieni. Do dziś trudno pogodzić się ze stratą Piotra. Znajomi producenta wielokrotnie podkreślali, że był niezwykle ciepłym i pogodnym człowiekiem o wielkim sercu. W podobnym tonie wypowiedziała się znajoma rodziny Woźniaków-Staraków, która rozmawiała z tygodnikiem.

Piotr był jakby z innej epoki, był typem rycerza – zdradziła.

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Woźniak-Starak przed wypadkiem odwiedził żonę w pracy. Na Instagramie Agnieszki jest ich ostatnie wspólne zdjęcie

Agnieszka i jej najbliżsi zadbają o to, by pamięć po Piotrze pozostała wiecznie żywa.