Brigitte Macron przyłapana w granatowym kostiumie kąpielowym. Żona prezydenta Francji spędza wakacje z mężem na jachcie

Prezydent Francji udał się na urlop, podczas którego wypoczywa na jachcie razem ze swoją małżonką, Brigitte Macron. 67-latka zaprezentowała się w granatowym kostiumie kąpielowym.

Emmanuel Macron udał się na letni wypoczynek. Prezydent Francji urlop spędza w towarzystwie swojej pięknej żony, Brigitte Macron. Pierwsza Dama wylegiwała się na jachcie w granatowym kostiumie kąpielowym. Do sieci wyciekły zdjęcia 67-latki!

Brigitte Macron w stroju kąpielowym

Tuż obok francuskiej wyspy Porquerolles na motorówce po Morzu Śródziemnym pływał nie kto inny jak sam Emmanuel Macron. Polityk wybrał się na odpoczynek razem z ukochaną. Brigitte Macron jednak nie podziela pasji męża i stroni od sportów ekstremalnych, dlatego z bezpiecznej odległości podziwiała partnera, wylegując się na jachcie. Z pewnością wygrzewanie się na słońcu było dla Pierwszej Damy większą atrakcją niż popisy w wodzie. 

W mediach społecznościowych, a dokładniej na instagramowym profilu zrzeszającym fanów prezydenta Francji pojawiło się zdjęcie z wakacji polityka i jego żony. Małżeństwo zostało przyłapane w iście letnich strojach - Emmanuel Macron prezentuje się bez koszulki, a Brigitte w granatowym jednoczęściowym kostiumie kąpielowym. Na głowie zaś miała dobraną kolorystycznie do całego outfitu czapeczkę z daszkiem, która chroniła głowę przed promieniami słonecznymi. Trzeba przyznać, że 67-latka wygląda naprawdę świetnie!

 

Kraj Emmanuela Macrona, zresztą jak większość państw na świecie, zmaga się aktualnie z pandemią. Kryzys nie przeszkodził politykowi w choć chwilowym odsapnięciu od problemów Francji. A jak wakacje spędzają polskie gwiazdy? Ewa Chodakowska wypoczywa w prawdziwym greckim raju!

Zobacz wideo Nie tylko para prezydencka Francji może pochwalić się luksusowymi wakacjami!
Więcej o: