Weronika Rosati znów szczęśliwa. Same sukcesy? Tygodnik zdradza, jak jej córka zareagowała na partnera mamy

Weronika Rosati wróciła do pracy na planie zdjęciowym w Polsce. Ostatnio miała powody do świętowania, dlatego udała się do ulubionego parku z córką i partnerem.

Weronika Rosati niemal trzy lata temu została mamą. Elizabeth jest jej oczkiem w głowie. Na Instagramie aktorki pojawiają się zdjęcia dziewczynki, ale gwiazda konsekwentnie nie pokazuje jej twarzy. Jest jeszcze szczęśliwie zakochana i spełnia się u boku partnera, który stroni od mediów. Ostatnio Rosati wróciła do Warszawy i na plan "M jak miłość", bo przez ostatnie tygodnie przebywała w domu w Los Angeles. Będąc w kraju otrzymała świetną wiadomość.

ZOBACZ: Weronika Rosati wtula się w Elę na najnowszym filmie. Internauci: Najpiękniejsza miłość, jaka może być

Zobacz wideo Weronika Rosati z córeczką w Łazienkach Królewskich

Weronika Rosati świętuje w Łazienkach Królewskich

Aktorka pod koniec lipca dostała wiadomość, że film "Śniegu już nigdy nie będzie", w którym zagrała, zakwalifikował się do sekcji konkursowej festiwalu filmowego w Wenecji. Weronika w towarzystwie Eli i partnera udała się do Łazienek Królewskich, aby tam uczcić sukces. Magazyn "Życie na Gorąco" twierdzi, że córka Rosati ma bardzo dobre relacje z jej partnerem i wręcz go uwielbia. 

Weronika zamieściła dwa zdjęcia z wypadu do warszawskiego parku. W opisie publikacji aktorka podzieliła się swoją radością z nominacji. Stwierdziła, że kocha swój zawód, a takie wydarzenia ją uskrzydlają. 

Kocham mój zawód i takie wydarzenia jak ten film i jego już pierwszy ogromny sukces dodaje mi skrzydeł. W natłoku spraw, które nie są związane z moją pracą, plotek, stresu, pandemii, i problemów dnia życia codziennego ten news jest przypomnieniem dla mnie, że trzeba robić swoje, nieważne co się dzieje i marzyć, marzyć, marzyć - napisała Weronika Rosati na Instagramie. 
 

Gratulujemy Weronice sukcesów w zawodzie i życiu prywatnym!