Program "My Way", w którym gwiazda uczy się jeździć samochodem, miał być hitem jesiennej ramówki stacji TVN. Główną bohaterką pierwszego sezonu była Edyta Górniak, która lubiła opowiadać o swoim życiu prywatnym - m.in. o związku z Dariuszem K. - oraz flirtować z instruktorami. Chociaż oglądalność programu była niższa, niż oczekiwano, to stacja i tak zaplanowała realizację kolejnego sezonu. Kto zasiądzie za kółkiem? "Super Express" informuje, że brane są pod uwagę największe gwiazdy TVN.
Tabloid dotarł do osoby związanej ze stacją TVN, która informuje, że pierwotnie były brane pod uwagę Dorota Wellman, Magda Gessler i Dorota Szelągowska. Jedno jest pewne: córka Katarzyny Grocholi nie zasiądzie za kółkiem.
TVN zaproponował trzy nazwiska: Gessler, Wellman i Dorotę Szelągowską. Ta ostatnia od razu odpadła z rywalizacji. Magdzie natomiast bardzo zależy na udziale w show - informuje źródło "Super Expressu".
Według tabloidu restauratorka naciska na Edwarda Miszczaka, żeby dostać kolejny program. Gessler oprócz "Kuchennych rewolucji" prowadzi jeszcze program "Sexy kuchnia Magdy Gessler" i jest jurorką w programie "MasterChef".
Była już u Miszczaka i długo rozmawiali na ten temat. Nie jest tajemnicą, że to kura znosząca złote jaja, jej programy notują największe wpływy reklamowe, a ona sama nieraz się żaliła, iż nic z tego nie ma - twierdzi pracownik stacji.
Podobno gwiazda, która wystąpi w "My Way", może zgarnąć nawet pół miliona złotych. Skontaktowaliśmy się z przedstawicielem Doroty Wellman i zapytaliśmy o ewentualny udział dziennikarki w programie.
Dorota nic nie wie na temat tego projektu - poinformował nas przedstawiciel Doroty Wellman.
Z kolei osoby reprezentujące Magdę Gassler nie chcą odnosić się do sprawy. Czy to znaczy, że tak naprawdę żadna z gwiazd nie jest brana pod uwagę? Na pewno niedługo się dowiemy.