Maffeusz, czyli Maffashion w męskim wydaniu, podbija serca obserwatorów. "Byłabyś moim mężem"

Julia Kuczyńska pokusiła się o przerobienie swojego zdjęcia w popularnej aplikacji. Pojawiła się między innymi męska wersja Maff.

Julia Kuczyńska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich blogerek, która nie traci na popularności, ale też nie ustaje w drodze i stawia na ciągły rozwój. Jakiś czas temu wyznała, że razem z projektantką Laną Nguyen prowadzi nowy biznes - markę odzieżową Eppram, która póki co opiera się na wysokiej jakości marynarkach.

Maffashion pokazała się w całkowicie nowej odsłonie

Maffashion jest aktywna w mediach społecznościowych i chętnie udostępnia coraz to nowe zdjęcia. Niedawno pisaliśmy o tym, że Maff podzieliła się z fanami zdjęciem bez grama makijażu. Tym razem blogerka postanowiła jednak zaszaleć i przerobiła swoje zdjęcia w popularnej aplikacji, która zmieniła jej wizerunek nie do poznania.

No to jedziemy. Proszą o imię dla pana na drugiej fotce - napisała pod postem Maffashion.

Wśród najnowszych zdjęć pojawiła się wersja w grzywce, długich włosach oraz z młodzieńczą twarzą, ale największe wrażenie zrobiła Maff jako mężczyzna. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu wygląda bardzo przystojnie.

Fotografia przypadła do gustu również obserwatorom, którzy podzielili się swoją opinią w komentarzach. 

Fajny! Gdyby miał to co Ty w głowie i tak wyglądał, to z przyjemnością poszedłbym z nim na randkę. Buziaki
Maffeusz jak nic
Gdybyś była facetem, byłabyś moim mężem, Julka  - pisali internauci.

Podoba wam się w takiej wersji? Nam zdecydowanie tak.

Przypomnijmy, że Maffashion jest aktualnie w związku z Sebastianem Fabijańskim. Para spodziewa się dziecka. Niedawno blogerka potwierdziła swój błogosławiony stan, a my wiemy, jakiej płci jest pociecha.

Więcej o: