Maffashion jest w ciąży. Znamy płeć [TYLKO U NAS]

Maffashion zostanie mamą pod koniec wakacji. Blogerka zna już płeć dziecka, a w tym wyjątkowym czasie może liczyć na duże wsparcie swojego partnera, Sebastiana Fabijańskiego.

Informacja o ciąży Maffashion zelektryzowała polski internet. Popularna blogerka konsekwentnie odmawia komentarzy na ten temat i skupia się na promocji modowej marki Eppram. Jednak w końcu przestała zaprzeczać krążącym po polskim internecie informacjom. Wszystko wskazuje również na to, że nieco ciężej ukrywanie swojego entuzjazmu przychodzi jej partnerowi, Sebastianowi Fabijańskiemu. Jak udało się dowiedzieć Plotkowi, aktor chwali się znajomym, że będzie miał syna!

Sebastian jest w siódmym niebie i chwali się wszystkim, że pod koniec wakacji zostanie ojcem i będzie miał syna. To może stereotypowe, ale dla mężczyzny wiadomość o tym, że to będzie chłopiec, ma szczególne znaczenie. Nie może się już doczekać - zdradza nasz informator.

Julia z kolei stara się dokończyć wszystkie projekty na najbliższe miesiące, żeby potem się nie przemęczać. Fabijański podobno aż rwie się do pomocy.

Ona nie chce robić z tego spektaklu medialnego, najważniejszy jest dla niej spokój. Sebastian bardzo ją wspiera i stara się pomóc przy najdrobniejszych rzeczach, nawet jeśli chodzi o asystowanie na planie sesji zdjęciowej. Wbrew temu co się pisze, bardzo szanuje jej pracę i jest z niej dumny - dodaje w rozmowie z Plotkiem osoba z otoczenia aktora.

Przed parą najważniejszy czas w ich życiu. Trzymamy kciuki!

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion tworzyła przez kilka lat zgraną parę z Cezarym Jóźwiakiem, znanym z kanału Abstrachuje youtuberem. W październiku 2019 roku poinformowali fanów o rozstaniu poprzez zamieszczenie w mediach społecznościowych wspólnego filmiku. To posunięcie mocno zaszokowało zdezorientowanych internautów, a fala krytyki spadła głównie na Maffashion, którą już kilka dni przed rozpadem związku z Czarkiem widziano w towarzystwie Sebastiana Fabijańskiego. Wspólne wyjścia medialne i zdjęcia zrobione przez fotoreporterów potwierdziły przypuszczenia fanów Julki - Kuczyńska znalazła nową miłość! Dziś uczucie aktora i blogerki ewidentnie rozkwita.

Zobacz wideo