Najpiękniejsza siostrzenica księżnej Diany zaręczyła się. Pierścionek od ukochanego jest ogromny

Amelia Spencer - córka młodszego brata księżnej Diany, Charlesa Spencera - zaręczyła się. Piękność wyjdzie za swojego partnera, z którym spotyka się od 11 lat.

Niedawno na ślubnym kobiercu stanęła księżniczka Beatrice, a teraz okazuje się, że w rodzinie księżnej Diany też szykuje się ślub. Przed ołtarzem stanie bowiem Amelia Spencer, siostrzenica księżnej Diany

Siostrzenica księżnej Diany zaręczyła się 

Najpiękniejsza siostrzenica księżnej Diany zaręczyła się. Tę radosną wiadomość ogłosił na swoim Twitterze ojciec przyszłej panny młodej - hrabia Charles Spencer, chrześniak królowej Elżbiety. Przy okazji mężczyzna zdradził kulisy zaręczyn. 

Bardzo się cieszę, że moja córka Amelia zaręczyła się Gregiem, chłopakiem, z którym spotyka się już 11 lat. To cudownie, że oboje są tak podekscytowani tym, co przyniesie ich przyszłość. Załączamy wyrazy miłości i życzę im szczęścia na nowej drodze życia. Jestem zachwycony tym, że Greg poprosił o moje błogosławieństwo, zanim się oświadczył. To bardzo miłe - napisał.

Zdjęcia z zaręczyn opublikował też narzeczony Amelii Spencer - Greg Mallett. 

To był najlepszy dzień w moim życiu. 22 lipca 2020 roku poprosiłem miłość mojego życia, by spędziła ze mną resztę moich dni, a ona powiedziała TAK. Nie mogłem być szczęśliwszy. Kocham cię całym moim sercem - wyznał mężczyzna w instagramowym wpisie.

Uwagę na zdjęciach zwraca pierścionek zaręczynowy przyszłej panny młodej. Ma duży diament i wygląda na bardzo kosztowny. 

 

Warto dodać, że Amelia Spencer nie reprezentuje rodziny królewskiej. Pojawia się jednak na wydarzeniach organizowanych przez jej członków. Była m.in. gościem na ślubie i weselu księcia Williama i księżnej Kate. Teraz prawdopodobnie oni pojawią się na jej ślubie.

Zobacz wideo 5 nieznanych faktów z życia księżnej Diany