Agnieszka Woźniak-Starak dopinguje Piotra Kraśkę w nowej pracy. "W końcu na swoim miejscu"

Agnieszka Woźniak-Starak zamieściła na Instagramie zdjęcie z telewizorem. W ten sposób wsparła kolegę po fachu.

Piotr Kraśko cztery lata temu odszedł z Telewizji Publicznej i rozpoczął pracę w TVN. Początkowo występował z Kingą Rusin w programie "Dzień Dobry TVN", a także prowadził "Fakty z zagranicy'' w TVN24 BiS. Niedawno głośno w mediach było o nagłym odejściu z redakcji "Faktów" Justyny Pochankę. Stacja szybko znalazła zastępstwo i zaproponowała właśnie Piotrowi Kraśce wolną posadę. Mówi się, że dziennikarz tak naprawdę już od kilku lat na nią czekał. Teraz się udało, a inne gwiazdy chętnie mu gratulują. Wśród nich jest Agnieszka Woźniak-Starak.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak pierwszą rocznicę śmierci męża spędzi na Mazurach. "Ma przy sobie kochających rodziców"

Agnieszka Woźniak-Starak wspiera Piotra Kraśkę 

Agnieszka Woźniak-Starak poznała Piotra Kraskę wiele lat temu, gdy pracowała w Telewizji Publicznej. Mimo że od tamtej pory minęło dużo czasu, ich przyjaźń wciąż ma się dobrze. Przypomnijmy, że prezenterka Nowy Rok przywitała w górach, gdzie właśnie spędzała czas z rodziną Piotra Kraśki. W dniu jego debiutu w roli prowadzącego "Faktów" dobra koleżanka nie omieszkała wesprzeć go, publikując zdjęcie na instagramowej relacji. Na fotce widzimy uśmiechniętą prezenterkę, która pozuje na tle telewizora i "Faktów" prowadzonych przez Piotra Kraśkę. 

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak instagram.com@aga_wozniak_starak

Urocze?

ZOBACZ: Piotr Kraśko debiutuje w ''Faktach'', a Durczok wraca z nowym projektem. W redakcji informacyjnej TVN nie brakowało znanych nazwisk

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak pokazała dom
Więcej o: