Doda wyjawiła tożsamość kolejnego aktora, który zagra w "Dziewczynach z Dubaju". "Oczy będą miały uciechę"

Doda ani na moment nie daje odsapnąć spragnionym emocji fanom, którzy śledzą jej producenckie poczynania. Praca nad "Dziewczynami z Dubaju" ruszyła pełną parą, a artystka pokazała kolejnego zagranicznego aktora, który uświetni obsadę ekranizacji.

Doda na bieżąco relacjonuje efekty pracy nad filmem "Dziewczyny z Dubaju". O tym projekcie jest niezwykle głośno ze względu na poruszaną w nim tematykę. Reżyserką filmu będzie Maria Sadowska, a wokalistka ujawnia kolejne nazwiska aktorów, którzy dołącza do obsady. Ostatnio rozpisywaliśmy się o głównym bohaterze filmu, w którego wcieli się włoski przystojniak. Doda tym razem również nie zawiodła. Przedstawiła kolejnego odtwórcę drugoplanowej roli, z którym będzie współpracowała przez najbliższe miesiące. Oto Luca Molinari! Internautki są zachwycone urodą mężczyzny.

Doda pokazała kolejnego aktora

Dorota Rabczewska w przyjemny dla fanów sposób uczciła pierwszą miesięcznicę pracy na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju". Właśnie z tej okazji zrobiła internautom małą niespodziankę, ujawniając tożsamość kolejnego zagranicznego aktora, z którym podjęła współpracę. Producentka opublikowała na Instagramie filmik, na którym przedstawiony przez nią Włoch pozdrawia jej widzów i sympatyków. Powiedział nawet kilka słów po polsku!

Kochani, dziś mija równo miesiąc, od kiedy jestem na planie filmowym i każdego dnia ostro pracuję jako producent. Z tej okazji niespodzianka dla was. Przedstawiam Wam kolejnego aktora z naszej zagranicznej obsady. Niezwykle utalentowany, wspaniały aktor, Luca Molinari. Możecie mi wierzyć lub nie, ale Luca nie zna kompletnie polskiego, lecz chciał nagrać to specjalnie dla Was - czytamy na profilu Dody. 
Zobacz wideo

Internautki w komentarzach nie ukrywały zachwytu nad wyglądem aktora. Porównały go nawet do Jona Snowa z "Gry o tron"

Trochę jak z "Gry o tron" (Jon Snow)!
Babskie oczy będą miały uciechę z tego, co zobaczą na ekranie!
Kolejne ciacho!

A jak Wam spodobał się Luca?

Więcej o: