Doda poszła w ślady Blanki Lipińskiej. Główną rolę w jej filmie zagra Włoch. "Wow, jaki przystojniak"

Doda ogłosiła na Instagramie, kto zagra w jej filmie "Dziewczyny z Dubaju" rolę męską. Okazuje się, że do swojej produkcji zaangażowała Włocha. Internautki są zachwycone.

Kilka dni temu ruszyły zdjęcia do filmu "Dziewczyny z Dubaju", którego producentką jest Doda. Współpracuje z Marią Sadowską, odpowiedzialną za reżyserię. Gwiazdy świetnie się dogadują i nie ukrywają, że ich dzieło będzie naprawdę mocne. Historia została oparta na książce Piotra Krystka o tym samym tytule. Premiera planowana jest na 21 stycznia 2021 roku.

Zobacz wideo To będzie najlepszy film 2021 roku?

Doda zaangażowała Włocha do swojego filmu

Jakiś czas temu ogłoszono nazwiska aktorów, którzy pojawią się w produkcji. Wśród nich znaleźli się m.in. Katarzyna Figura, o czym poinformowaliśmy jako pierwsi, Jan Englert i Beata Ścibakówna oraz Anna Karczmarczyk. Teraz Doda poinformowała na Instagramie swoich fanów, że do obsady dołączy ktoś jeszcze. W rolę głównego męskiego bohatera wcieli się Włoch, Giulio Berruti.

Przedstawiam wam odtwórcę głównej roli męskiej. Wkrótce pokażę wam innych aktorów, którzy złamią serce niejednej Polki! - napisała piosenkarka na profilu.

Przystojny aktor jest bardzo podekscytowany, że pojawi się w polskiej produkcji. Doda załączyła nagranie, na którym Berruti powiedział kilka słów:

Nie mogę się już doczekać, aż w końcu znajdę się z wami na planie zdjęciowym. Będzie świetnie.
 

Giulio Berruti ma 35 lat i najbardziej znany jest z ról z brytyjskim musicalu "Walking on Sunshine" i komedii "Monte Carlo". Pracuje też jako model. Internautki są zachwycone, że pojawi się w filmie "Dziewczyny z Dubaju":

Wow, jaki przystojniak.
Ale numer. Doda, wybraliście mega fajnego faceta. Jest świetnym aktorem.
Oo sztos. Jeszcze bardziej czekam na film - zachwycają się.

W komentarzach nie zabrakło porównań do Michele Morrone, który pojawił się w filmie "365 dni" na podstawie książki erotycznej Blanki Lipińskiej. Niektórzy uważają, że Doda wybrała znacznie lepiej... A Wy co o tym myślicie?

Więcej o: